SafeInCloud 22.3.2 portable

SafeInCloud

SafeInCloud to bezpłatny menedżer haseł szyfrujący nasze dane do logowania. Hasła i inne prywatne informacje są przechowywane w zaszyfrowanej bazie danych. Ten program jest bardzo intuicyjny i mogą być obsługiwany przez wszystkich użytkowników.
Wszystkie hasła będą zawsze z nami w telefonie, tablecie i komputerze. Aplikacja dostępna jest dla Androida, iOS (iPhone i iPad), Mac i Windows.
Nasze dane są zawsze szyfrowane na urządzeniu oraz w chmurze silnym 256-bitowym Advanced Encryption Standard (AES). Algorytm ten jest używany przez rząd Stanów Zjednoczonych do ochrony tajnych informacji. AES jest również powszechnie przyjęte na całym świecie i stał się standardem szyfrowania. Baza danych jest automatycznie synchronizowana z naszym kontem w chmurze na dysku Google, Dropbox, Yandex lub OneDrive. W ten sposób można łatwo przywrócić całą bazę danych z chmury do telefonu lub komputera w przypadku utraty. Telefon, tablet i komputer są automatycznie synchronizowane między sobą za pośrednictwem chmury.

Gdy uruchomimy program, konieczne jest utworzenie bazy danych podając hasło, które wymyślimy lub losowe z kombinacji małych i wielkich liter, cyfr i symboli. Wskaźnik siły wyświetla szacowany czas złamania hasła. Różne hasła stron, kart kredytowych, kodów PIN czy ważne notatki zapisywane są w kartach. Możemy zmieniać ich kolejność na liście, powielić, usunąć, wydrukować, wysyłać je za pośrednictwem poczty elektronicznej. Możemy je edytować, zmienić ich kolor lub oznaczyć jako ulubione. W programie jest dostępna funkcja wyszukiwania.
Dane mogą być eksportowane do formatu TXT, CSV lub XML.
Program oferuje import baz danych z 95 źródeł, takich jak Dashlane, FileZilla, Kaspersky Password Manager, KeePass, LastPass, Norton Identity Safe i RoboForm.

Program SafeInCloud współpracuje z przeglądarkami Chrome, Firefox, Safari, Opera i Yandex. Po zainstalowaniu programu należy ręcznie uruchomić rozszerzenie aplikacji w ustawieniach przeglądarki, aby zapewnić pełną synchronizację.

Safe_In_Cloud_fb

Działa w systemach: Windows 7/8/10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Rozszerzenia do przeglądarek internetowych: Google Chrome ; Firefox ; Opera ; Edge (Chromium)

Languages: Arabic, Armenian, Belarusian, Brazilian Portuguese, Bulgarian, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Danish, Dutch, English (GB), English (US), Farsi, Finnish, French, Galician, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Norwegian (Bokmal), Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Serbian, Slovak, Spanish, Swedish, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

You may also like...