Safe_In_Cloud_icon256SafeInCloud to bezpłatny menedżer haseł szyfrujący nasze dane do logowania. Hasła i inne prywatne informacje są przechowywane w zaszyfrowanej bazie danych. Ten program jest bardzo intuicyjny i mogą być obsługiwany przez wszystkich użytkowników.
Wszystkie hasła będą zawsze z nami w telefonie, tablecie i komputerze. Aplikacja dostępna jest dla Androida, iOS (iPhone i iPad), Mac i Windows.
Nasze dane są zawsze szyfrowane na urządzeniu oraz w chmurze silnym 256-bitowym Advanced Encryption Standard (AES). Algorytm ten jest używany przez rząd Stanów Zjednoczonych do ochrony tajnych informacji. AES jest również powszechnie przyjęte na całym świecie i stał się standardem szyfrowania. Baza danych jest automatycznie synchronizowana z naszym kontem w chmurze na dysku Google, Dropbox, Yandex lub OneDrive. W ten sposób można łatwo przywrócić całą bazę danych z chmury do telefonu lub komputera w przypadku utraty. Telefon, tablet i komputer są automatycznie synchronizowane między sobą za pośrednictwem chmury.

Gdy uruchomimy program, konieczne jest utworzenie bazy danych podając hasło, które wymyślimy lub losowe z kombinacji małych i wielkich liter, cyfr i symboli. Wskaźnik siły wyświetla szacowany czas złamania hasła. Różne hasła stron, kart kredytowych, kodów PIN czy ważne notatki zapisywane są w kartach. Możemy zmieniać ich kolejność na liście, powielić, usunąć, wydrukować, wysyłać je za pośrednictwem poczty elektronicznej. Możemy je edytować, zmienić ich kolor lub oznaczyć jako ulubione. W programie jest dostępna funkcja wyszukiwania.
Dane mogą być eksportowane do formatu TXT, CSV lub XML.
Program oferuje import baz danych z 95 źródeł, takich jak Dashlane, FileZilla, Kaspersky Password Manager, KeePass, LastPass, Norton Identity Safe i RoboForm.

SafeInCloud współpracuje z przeglądarkami Chrome, Firefox, Safari, Opera i Yandex. Po zainstalowaniu programu należy ręcznie uruchomić rozszerzenie aplikacji w ustawieniach przeglądarki, aby zapewnić pełną synchronizację.

Safe_In_Cloud_fb

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Pobierz /.zip Windows 7,8,10/ (6 MB / 18 MB) Pobierz /.zip Windows XP/

Języki / Languages: Arabic, Brazilian Portuguese, Bulgarian, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Danish, Dutch, English, Estonian, Finnish, French, Galician, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Indonesian, Italian, Korean, Polish, Portuguese, Russian, Serbian {Cyrillic & Latin), Slovak, Slovenian, Spanish, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

Safe_In_Cloud_1 Safe_In_Cloud_2 Safe_In_Cloud_3 Safe_In_Cloud_4 Safe_In_Cloud_5 Safe_In_Cloud_6
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/02/Safe_In_Cloud_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/02/Safe_In_Cloud_icon256-150x150.pngzbymalBezpieczeństwoBezpieczeństwo,Hasła,menedżer haseł,Safe In Cloud,Safe In Cloud portable
SafeInCloud to bezpłatny menedżer haseł szyfrujący nasze dane do logowania. Hasła i inne prywatne informacje są przechowywane w zaszyfrowanej bazie danych. Ten program jest bardzo intuicyjny i mogą być obsługiwany przez wszystkich użytkowników. Wszystkie hasła będą zawsze z nami w telefonie, tablecie i komputerze. Aplikacja dostępna jest dla Androida, iOS...