ScanTransfer 1.4.6 portable

ScanTransfer

ScanTransfer to sprytne oprogramowanie, które umożliwia przesyłanie zdjęć, filmów i innych plików z telefonu do komputera za pośrednictwem WiFi i bez konieczności instalowania jakiejkolwiek aplikacji w telefonie.
Tak, przeczytałeś poprawnie – nie musisz instalować żadnej aplikacji na swoim telefonie! Po prostu uruchom aplikację ScanTransfer na komputerze, zeskanuj kod QR za pomocą telefonu i wybierz zdjęcia lub filmy, które chcesz przesłać.
Możesz przesłać pojedynczy plik lub setki zdjęć bardzo szybko i zapisać je w nowo utworzonym folderze „Przeniesione pliki” na pulpicie.
Program uruchamia lokalny serwer internetowy na komputerze, a po zeskanowaniu kodu QR za pomocą telefonu otwiera lokalną aplikację internetową na komputerze, z którego inicjujesz transfer i pobiera pliki na komputer. Cały proces jest całkowicie bezproblemowy i przejrzysty.
Nie ma żadnych stron trzecich, wszystko odbywa się w sieci lokalnej, więc Twoje zdjęcia i prywatność są zawsze chronione.

ScanTransfer działa z telefonami iOS i Android, które mają możliwość skanowania kodu QR. Możesz skanować za pomocą kamery iOS, aplikacji Facebook lub Twitter lub dowolnej innej aplikacji obsługującej kod QR.
ScanTransfer NIE wymaga instalowania żadnej aplikacji na twoim telefonie.

Program obsługuje przesyłanie dla wielu urządzeń, co umożliwia przesyłanie plików z więcej niż jednego urządzenia w tym samym czasie. Ponadto osobiste pliki i prywatność będą dobrze chronione, ponieważ aplikacja jest aplikacją sieci lokalnej (LAN), która nigdy nie udostępni naszych danych.

W wersji darmowej dodaje znak wodny i jest limit transferu (10 plików na połączenie).

Komputer stacjonarny lub laptop oraz urządzenia mobilne muszą być podłączone do tej samej sieci WiFi.

[Działa w systemach: Windows 7/8/10 – 64 i 32-bit
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages: Arabic, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Croatian, Danish, Dutch, English, French, German, Greek, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese, Spanish, Turkish.

You may also like...