Snappy Driver Installer Origin, to darmowe oprogramowanie, które zainstaluje brakujące sterowniki i aktualizuje starsze sterowniki w systemie Windows. Jest to fork programu Snappy Driver Installer tworzony przez jednego z autorów (Glenn Delahoy) tego programu.
Snappy Driver Installer Origin jest przenośnym narzędziem do instalowania i aktualizacji sterowników urządzeń (karty graficzne, sieciowe, itd). Można go używać offline, aby zainstalować sterowniki, gdy nie ma dostępu do Internetu. Nie musimy szukać już sterowników po czystej instalacji, po prostu trzeba pozwolić działać temu programowi, a zadanie to zostanie wykonane w krótkim czasie.

Cechy programu:
-najnowocześniejszy algorytm dopasowania sterownika
-przenośny, można uruchomić go z dysku flash USB, nie wymaga instalacji
-aktualizacje pakietu sterowników
-możliwość zautomatyzowania czynności za pomocą wbudowanego silnika skryptowego
-indeksowanie pobranych paczek ze sterownikami
-tworzenie kopii zapasowych sterowników
-wielojęzyczny interfejs
-wbudowane i niestandardowe motywy.

Działa w systemach: Windows: Windows XP,Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (GNU GPL)
Pobierz /.zip/ (6,0 MB / 14,0 MB) Pobierz program + sterowniki /.torrent/ (ponad 10 GB)
Brak wersji instalacyjnej.

Motywy / Theme Pack 

Języki / Languages: Arabic, Armenian, Azerbaijan, Belarusian, Brazilian, Bulgarian, Catalan, Chinese (Taiwan), Croatian, Czech, Daniash, Dutch, English, Farsi, French, German, Greek, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Latvian, Lithuanian, Norwegian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Spanish, Swedish, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/10/Snappy_Driver_Installer_Origin_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/10/Snappy_Driver_Installer_Origin_icon256-150x150.pngzbymalDiagnostykaaktualizacja sterowników,pobieranie sterowników,Snappy Driver Installer Origin,Snappy Driver Installer Origin portable,Sterowniki
Snappy Driver Installer Origin, to darmowe oprogramowanie, które zainstaluje brakujące sterowniki i aktualizuje starsze sterowniki w systemie Windows. Jest to fork programu Snappy Driver Installer tworzony przez jednego z autorów (Glenn Delahoy) tego programu. Snappy Driver Installer Origin jest przenośnym narzędziem do instalowania i aktualizacji sterowników urządzeń (karty graficzne, sieciowe,...