Super Productivity 8.0.0 portable

Super Productivity

Super Productivity to zaawansowana aplikacja listy rzeczy do zrobienia ze zintegrowanymi funkcjami Timeboxing i śledzenia czasu. Zawiera również integracje dla Jira (zamknięte oprogramowanie firmy Atlassian służące do śledzenia błędów oraz zarządzania projektami), Gitlab, GitHub i Open Project.
Pozwoli Ci zorganizować codzienne zadania w jednym miejscu, a śledzenie czasu będzie o wiele mniej irytujące. To lista zadań do wykonania, śledzenie czasu i osobisty menedżer zadań dla wielu platform.

Śledzenie czasu spędzonego na zadaniu lub projekcie jest niezbędne dla każdego, ale szczególnie dla freelancerów. Dzięki tej aplikacji możesz oszacować czas, jaki poświęcisz na wykonanie zadania, a licznik czasu pokaże Ci, ile czasu faktycznie zainwestowałeś. Jeśli nie uda się za pierwszym razem, nie martw się, nie od razu Rzym zbudowano, więc spróbuj ponownie.
Wiedząc, ile czasu spędzałeś nad projektem w przeszłości, łatwiej jest oszacować następny. Pomaga to w komunikacji z klientem podczas pracy nad projektem, ale także pozwala zaplanować swoje życie osobiste tak, aby nie musieć odwoływać żadnych kolacji czy randek z powodu braku czasu.

Funkcje Super Productivity:
 • Planuj, śledź i podsumowuj.
  Twórz arkusze czasu pracy i podsumowania pracy w mgnieniu oka, aby łatwo eksportować je do systemu śledzenia czasu w Twojej firmie.
 • Integracja z Jira , Github i Gitlab.
  Automatycznie importuj zadania przypisane do Ciebie, planuj szczegóły lokalnie, automatycznie twórz dzienniki pracy i otrzymuj powiadomienia od razu, gdy coś się zmieni.
 • Uporządkuj dane swojego projektu.
  Twórz notatki, dołączaj pliki lub twórz zakładki dla linków, plików, a nawet poleceń i odkładaj to wszystko na bok, gdy będziesz gotowy na weekend.
 • Pomaga wyrobić zdrowe nawyki.
  Licznik przerwy przypomina Ci, kiedy należy odejść od projektu. Możesz także zebrać osobiste dane, aby zobaczyć, które z Twoich rutynowych czynności wymagają korekty.
 • Utknąłeś i zwlekasz? Nie ma problemu!
  Funkcja przeciw prokrastynacji pomaga ponownie przemyśleć dostępne opcje, a minutnik jest również zawsze pod ręką.
 • Super Productivity nie zbiera żadnych danych i nie ma kont użytkowników, ani rejestracji. Jest darmowy i open-source i zawsze będzie.

Super Productivity – poradniki, instrukcje

Wersja internetowa (online) jest nieco ograniczona. Śledzenie czasu działa tylko wtedy, gdy aplikacja jest otwarta, a aby śledzenie czasu bezczynności działało, musi być zainstalowane rozszerzenie Chrome. Jeśli chcesz, aby integracja Jira i śledzenie czasu bezczynności działały, musisz również pobrać i zainstalować rozszerzenie Super Productivity Chrome.

Działa w systemach: Windows 7/8/10/11 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (MIT License)

Zmiana języka: Today > Settings > Global Settings > Language > np. French, Polish…

Languages: Arabic, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Croatian, English, Farsi, French, German, Italian, Japanese, Korean, Nederlands, Norwegian (Bokmal), Polish, Portuguese, Russian, Slovak, Spanish, Turkish.

You may also like...