LanguageTool 8.7.3 add-on

LanguageTool

Z rozszerzeniami możesz sprawdzić tekst za pomocą bezpłatnego programu do sprawdzania stylu i gramatyki – LanguageTool. Znajduje wiele błędów, których nie może wykryć zwykłe sprawdzanie pisowni, takich jak na przykład: kubki-kupki , wieży-wierzy, lub powtarzanie słowa oraz może wykryć pewne problemy gramatyczne.

LanguageTool został zaprojektowany z myślą o prostocie obsługi. Po naciśnięciu przycisku lub konfigurowalnego skrótu klawiaturowego, LanguageTool natychmiast sprawdza pisownię i gramatykę każdego zaznaczonego tekstu. Jest kompatybilny z prawie wszystkimi tekstami, niezależnie od ich źródła, w tym z sieciami społecznościowymi, takimi jak X (Twitter) czy LinkedIn oraz usługami poczty elektronicznej online, takimi jak Gmail.

Skupia się na tym, aby dać użytkownikom w pełni funkcjonalny system do sprawdzania gramatyki i literówek, który umożliwi im kontrolę i pewność co do treści.

Podstawowe cechy rozszerzenia LanguageTool:
  • Znajduje wiele błędów, których nie wykrywa zwykły korektor pisowni
  • Rejestracja nie jest wymagana
  • Obsługuje ponad 25 języków (patrz niżej)
  • Działa na prawie każdej stronie internetowej, także w serwisach Gmail, Facebook, Twitter.

Lista obsługiwanych języków: angielski (australijski, kanadyjski, brytyjski, nowozelandzki, południowoafrykański, amerykański), francuski, niemiecki (austriacki, niemiecki, szwajcarski), asturyjski, białoruski, bretoński, kataloński (i walencki), chiński, duński, niderlandzki, esperanto, galisyjski, grecki, włoski, japoński, khmerski, perski, polski, portugalski (brazylijski, portugalski, angolski i mozambicki), rumuński, rosyjski, słowacki, słoweński, hiszpański, szwedzki, tagalski, tamilski i ukraiński.

Zainstaluj dodatki do swojej przeglądarki lub ulubionego oprogramowania do pisania i otrzymuj wskazówki, jak poprawić tekst podczas pisania. Niezależnie od używanego języka, automatycznie go wykryje i poda sugestie. Aby szanować Twoją prywatność, dodateki do przeglądarek nie przechowują żadnego tekstu.

Działa w systemach: wieloplatformowy
Licencja: bezpłatny z ograniczeniami (freemium)

Dodatki do przeglądarek:

Forki (rozwidlenia, pochodne) przeglądarek Chrome lub Firefox, w których można używać rozszerzeń:
Chromium: SRWare Iron, Vivaldi, Brave, Blisk, Comodo Dragon, Iridium Browser, Ungoogled Chromium, Avast Secure Browser, Colibri, Epic Privacy Browser, Thorium…
Firefox: Seamonkey, Midori, libportable, Librewolf, Waterfox, Palemoon (silnik Goanna), Basilisk (silnik Goanna), K-Meleon, Mercury Browser, Pulse Browser…

Dodatki do poczty e-mail:

Wtyczki pakietu Office:

Oprogramowanie obsługujące LanguageTool, jako dodatki

Instalacyjne ; Online

Languages: Catalan, English, French, German, Italian, Nederlands, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish, Ukrainian.

You may also like...