WebBrowserPassView 2.12 portable

WebBrowserPassView

WebBrowserPassView to narzędzie do odzyskiwania haseł. Pokazuje hasła przechowywane przez następujące przeglądarki internetowe: Internet Explorer (wersja 4.0 – 11.0), Mozilla Firefox (wszystkie wersje), Google Chrome, Safari i Opera. To narzędzie może być użyte do odzyskania utraconego lub zapomnianego hasła z każdej strony, w tym z popularnych serwisów, jak Facebook, Yahoo, Google i Gmail, tak długo, jak hasło jest przechowywane przez przeglądarkę internetową.

Po pobraniu utraconych haseł, można je zapisywać do plików .txt, .html, .csv, .xml, używając opcji „Zapisz wybrane elementy” (Ctrl+S).
Obecnie WebBrowserPassView nie można odzyskać hasła, jeżeli jest szyfrowane za pomocą hasła głównego, z zewnętrznego dysku twardego, w momencie kiedy wyczyszczono historię programu Internet Explorer ( WebBrowserPassView używa pliku historii Internet Explorer), jak również haseł przeniesionych z Internet Explorera (7.0-9.0) do Google Chrome.

Niektóre programy antywirusowe mogą wykrywać program, jako zainfekowany trojanem/wirusem, jednak jest on bezpieczny. Autor programu informuje o tym, bo to nie jeden program do odzyskiwania haseł tak klafyfikują. Pod tym linkiem (http://blog.nirsoft.net/2009/05/17/antivirus-companies-cause-a-big-headache-to-small-developers/) autor pisze ( j.angielski) na temat fałszywych alarmów antywirusów

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (freeware

Hasło do rozpakowania pliku: wbpv28821@

Aby spolszczyć program pobieramy archiwum z językiem, rozpakowujemy i wrzucamy plik WebBrowserPassView_lng.ini do folderu z programem

Zmiany w wersji: link

Languages: Arabic, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Croatian, Czech, Dutch, English, French, Georgian, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Persian, Polish, Portuguese (Brazil), Romanian, Rusian, Serbian, Spanish, Swedish, Thai, Turkish, Ukrainian, Valencian, Vietnamese.

You may also like...