beebeep_icon256BeeBEEP to oparty na licencji open source (otwarte oprogramowanie), opracowany przez Marco Mastroddi, komunikator wykorzystujący sieć p2p (Peer-to-peer). Program pozwala na swobodne przesyłanie plików pomiędzy użytkownikami znajdującymi się w zasięgu sieci lokalnej LAN (biuro, dom, kafejka internetowa). Nie trzeba serwera, wystarczy pobrać aplikację BeeBEEP, rozpakować i uruchomić ją. Jest łatwy w użyciu, a działanie jest proste, szybkie i bezpieczne, bo program oferuje szyfrowanie oparte na algorytmie Rijndael (AES).

Komunikator pozwala rozmawiać, w tym samym czasie, ze wszystkimi w grupach (możemy stworzyć swoją ulubioną grupę) lub z pojedynczym użytkownikiem, a także wysyłać i udostępniać pliki i foldery. Obsługuje metodę “przeciągnij i upuść”. Tworzy historię wiadomości, w której wszystkie komunikaty będą zapisane. Okno profilu pozwala każdemu użytkownikowi dodawać dane o sobie, takie jak pełne nazwisko, data urodzenia i adres e-mail. Możemy w programie dostosować czcionkę (typ, rozmiar, styl i kolor), a także dodać i wybierać dźwięki alarmu.

Program nie wymaga instalacji na dysku, więc nie zostawia jakichkolwiek śladów w systemie.
Autor udostępnił wersje komunikatora dla Windows, MacOSX, Linux, OS/2 i eComStation.

beebeep_web_logo

Działa w systemach: Windows 7,8,10 i XP
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz (13 MB / 29 MB) Pobierz /Windows XP/ 
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages: Czech, Dutch, French, German, Hungarian, Italian, Norwegian, Polish, Portuguese (Brazilian), Russian, Serbian, Spanish, Swedish.

beebeep_1 beebeep_2 beebeep_3 beebeep_4 beebeep_5 beebeep_6
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/11/BeeBEEP_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/11/BeeBEEP_icon256-150x150.pngzbymalKomunikatoryBeeBEEP,BeeBEEP portable,komunikator,komunikator internetowy,Komunikatory,p2p
BeeBEEP to oparty na licencji open source (otwarte oprogramowanie), opracowany przez Marco Mastroddi, komunikator wykorzystujący sieć p2p (Peer-to-peer). Program pozwala na swobodne przesyłanie plików pomiędzy użytkownikami znajdującymi się w zasięgu sieci lokalnej LAN (biuro, dom, kafejka internetowa). Nie trzeba serwera, wystarczy pobrać aplikację BeeBEEP, rozpakować i uruchomić ją. Jest...