BrowserAddonsView to proste narzędzie, które wyświetla szczegóły wszystkich dodatków i wtyczek przeglądarek internetowych zainstalowanych w systemie. Program może skanować i wykrywać dodatki najpopularniejszych przeglądarek internetowych: Chrome, Firefox i Internet Explorer. W przeglądarkach Chrome i Firefox funkcja BrowserAddonsView wykrywa i skanuje wszystkie profile przeglądarki internetowej, jeśli istnieje wiele profili.

Gdy Firefox ma więcej niż jeden profil, zainstalowane wtyczki będą wyświetlane wiele razy (jeden element dla każdego profilu), nawet jeśli wtyczki są połączone z tym samym plikiem DLL.

BrowserAddonsView nie wymaga żadnego procesu instalacji ani dodatkowych plików DLL. Aby rozpocząć korzystanie z niego, po prostu uruchom plik wykonywalny – BrowserAddonsView.exe
Po uruchomieniu programu, główne okno wyświetla listę wszystkich dodatków znalezionych w systemie. Możemy wybrać jeden lub więcej elementów dodatków i wyeksportować listę do pliku TXT/CSV/XML/HTML przy użyciu opcji “Zapisz wybrane elementy” lub skopiuj listę dodatków do schowka (Ctrl+C) i wklej do Excela lub dowolnej innej aplikacji do arkuszy kalkulacyjnych.

BrowserAddonsView umożliwia także przeglądanie listy dodatków przeglądarki Firefox i Chrome z komputera zdalnego w sieci oraz z zewnętrznego dysku podłączonego do systemu. Obecnie ta funkcja nie jest obsługiwana w przeglądarce Internet Explorer.
Aby wyświetlić dodatki z innego systemu, przejdź do okna “Opcje zaawansowane” (F9), wybierz opcję “Wczytaj dodatki z niestandardowej listy profili przeglądarki”, a następnie wpisz jeden lub więcej folderów profili przeglądarki internetowej (przecinek rozdzielana lista).
Oto kilka przykładów folderów profilów Chrome i Firefox:
\\192.168.0.7\c$\Users\user01\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Profile 1
\\192.168.0.4\c$\Users\admin\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\ardkodcy.default
K:\Documents and Settings\nir1\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\5c1ggx6u.default.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.zip 64-bit/ (256 KB / 484 KB) Pobierz /.zip 32-bit/ Spolszczenie /PL/
Po rozpakowaniu plik z językiem wrzucamy do folderu programu.
Języki / Languages
Brak wersji instalacyjnej
Języki / Languages:
English + other languages: Arabic, Brazilian Portuguese, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Dutch, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Polish, Romanian, Russian, Slovak.
Zrzuty ekranu / Screenshots
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/03/BrowserAddonsView_icon_NirSoft.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/03/BrowserAddonsView_icon_NirSoft-150x150.pngzbymalInternetoweBrowserAddonsView,BrowserAddonsView portable,przeglądarki internetowe,szczegóły dodatków i wtyczek przeglądarek
BrowserAddonsView to proste narzędzie, które wyświetla szczegóły wszystkich dodatków i wtyczek przeglądarek internetowych zainstalowanych w systemie. Program może skanować i wykrywać dodatki najpopularniejszych przeglądarek internetowych: Chrome, Firefox i Internet Explorer. W przeglądarkach Chrome i Firefox funkcja BrowserAddonsView wykrywa i skanuje wszystkie profile przeglądarki internetowej, jeśli istnieje wiele profili. Gdy Firefox...