DownThemAll! 4.12.1 add-on

DownThemAll!

DownThemAll! to potężne, ale łatwe w użyciu rozszerzenie, które dodaje do przeglądarki nowe, zaawansowane możliwości pobierania. DownThemAll! umożliwia pobieranie wszystkich łączy lub obrazów ze strony internetowej i wiele więcej: możesz udoskonalić pobieranie za pomocą w pełni konfigurowalnych filtrów, aby uzyskać tylko to, czego naprawdę chcesz. DownThemAll to wszystko, czego możesz oczekiwać od menedżera pobierania: pozwala kolejkować, wstrzymywać i wznawiać pobieranie w dowolnym momencie i jest w pełni zintegrowany z Twoją ulubioną przeglądarką. To jest narzędzie do masowej selekcji, organizowania (zmiany nazw masek itp.) i kolejkowania, dzięki czemu możesz z łatwością umieszczać w kolejce setki lub tysiące plików na raz.
Co więcej, DownThemAll! jest wyposażony w funkcję OneClick, która wybierze pliki przy użyciu ostatnio używanych filtrów i preferencji.

Po zainstalowaniu rozszerzenia na pasku narzędzi przeglądarki pojawi się nowy przycisk. Możesz dodać lub usunąć ten przycisk, korzystając z preferencji dostosowywania przeglądarki.

Główne cechy DownThemAll!:

-DownThemAll! + OneClick dla bieżącej lub wszystkich zakładek w bieżącym oknie
-Ręczne dodawanie plików do pobrania
-Otwieranie menedżera lub preferencji rozszerzeń.

Po umieszczeniu w kolejce niektórych pobrań menedżer domyślnie otworzy się w nowej karcie. Możesz zmienić to zachowanie, aby nie otwierało się automatycznie lub otwierało się w nowym oknie zamiast na karcie. Menedżer umożliwi następnie rozpoczęcie, wstrzymanie, anulowanie lub usunięcie pobierania, otwarcie ukończonych plików i wiele więcej.

Informacja o ochronie prywatności
DownThemAll! nie zbiera żadnych danych osobowych! Wszystkie informacje, takie jak Twoje preferencje i pliki do pobrania, są przechowywane wyłącznie w Twojej przeglądarce – pod Twoją pełną kontrolą. Nie generuje przychodów i nie zawiera reklam. Projekt finansowany jest z darowizn.

Działa w systemach: wieloplatformowy
Licencja: bezpłatny (freeware)

Forki (rozwidlenia, pochodne) przeglądarek Chrome lub Firefox, w których może być możliwość użycia rozszerzenia:
Chromium: SRWare Iron, Vivaldi, Brave, Blisk, Opera, Comodo Dragon, Iridium Browser, Ungoogled Chromium, Avast Secure Browser, Colibri, Epic Privacy Browser, Thorium…
Firefox: Seamonkey, Midori, libportable, Librewolf, Waterfox, Palemoon (silnik Goanna), Basilisk (silnik Goanna), K-Meleon, Mercury Browser, Pulse Browser…

Languages: Arabic, Bulgarian, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Danish, English, Estonian, French, German, Greek, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Lithuanian, Nederlands, Persian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish, Swedish, Turkish.

You may also like...