Helium Browser 0.6.7.1 Portable

Helium Browser

Helium Browser to przeglądarka internetowa oparta na Chromium, zaprojektowana z myślą o zapewnieniu prywatności, szybkości i prostoty poprzez usunięcie zastrzeżonych usług Google, telemetrii i nadmiaru. Została zbudowana na bazie ungoogled-chromium, rozszerzając swoją filozofię o dodatkowe funkcje prywatności, udoskonalenia projektowe i ulepszenia doświadczenia użytkownika, mające na celu przejrzystość i kontrolę.
Helium Browser domyślnie blokuje reklamy i moduły śledzące za pośrednictwem zintegrowanego rozszerzenia uBlock Origin, dostępnego, jako natywny komponent przeglądarki. Jej interfejs użytkownika i zestaw funkcji kładą nacisk na minimalizm, brak „inteligentnych” rekomendacji, synchronizację kont i gromadzenie danych w tle, co zapewnia płynne przeglądanie stron internetowych, z poszanowaniem autonomii użytkownika.
Przeglądarka jest dostępna na macOS, Linux i Windows, a każda wersja jest tworzona w oparciu o w pełni otwarte oprogramowanie, co zapewnia powtarzalność i zaufanie. Rozwój koncentruje się na zachowaniu zgodności z nowoczesnymi standardami internetowymi przy jednoczesnym oddzieleniu Chromium od jego zależności i usług Google.
Otwieraj strony obok siebie w widoku podzielonym, aby wykonywać jeszcze więcej zadań naraz. Szybko kopiuj linki do stron za pomocą ⌘+Shift+C i z łatwością udostępniaj swoje odkrycia. Zainstaluj dowolne aplikacje internetowe i używaj ich jako samodzielnych aplikacji na komputerze bez konieczności duplikowania Chromium.
Pomiń wyszukiwarkę i przejdź bezpośrednio do interesującej Cię strony. Wybierz spośród ponad 13 000 skrótów, które ułatwiają przeglądanie internetu, takich jak !w dla Wikipedii, !gh dla GitHuba i !wa dla Wolfram Alpha.

Przeglądarka Helium Browser współpracuje ze wszystkimi rozszerzeniami dostępnymi w sklepie Chrome Web Store, ale anonimizuje żądania dodatków, czyli po pobraniu lub aktualizacji rozszerzenia Google nie może powiązać tej aktywności z Twoją osobą.

Funkcje Helium Browser:

-Architektura oparta na Chromium, całkowicie pozbawiona usług Google i telemetrii.
-Zintegrowany bloker reklam uBlock Origin dostarczany, jako wbudowany komponent przeglądarki.
-Dostępność wieloplatformowa (macOS, Linux AppImage, kompilacje Windows).
-Minimalny, niezakłócony interfejs, bez rekomendacji i śledzenia.
-W pełni open source’owy proces kompilacji zapewniający przejrzystość i powtarzalność.
-Ulepszone domyślne ustawienia prywatności z bezpiecznymi konfiguracjami i brakiem synchronizacji danych w tle.
-Wielojęzyczna.

Działa w systemach: Windows 10 – 64-bit/11
Licencja: bezpłatna (GPL-3.0 i BSD-3-Clause)

Languages: English, French, German, Italian, Polish + 45.

You may also like...