PxHere 2024 online

PxHere

PxHere to portal, na którym znajdziecie ponad 1 000 000 zdjęć wysokiej jakości. Wszystkie udostępnione grafiki możesz udostępniać gdzie chcesz, bo są darmowe, nawet do użytku komercyjnego. Obrazy są wolne od praw autorskich i atrybucja nie jest wymagana, bo są objęte licencją Creative Commons Zero (CC0).
Oznacza to, że możesz modyfikować, kopiować i rozpowszechniać zdjęcia. Wszystko bez pytania o pozwolenie lub ustawiania linku do źródła. Jedynym ograniczeniem jest to, że osoby, które można zidentyfikować, nie mogą pojawiać się w złym świetle lub w sposób, który mogą uznać za obraźliwe, chyba że wyrażą na to zgodę. Licencja CC0 została wydana przez organizację non-profit Creative Commons (CC).

Podział zdjęć w serwisie PxHere:

-popularne
-nowe
-losowe
-kolekcje
-fotografowie
-tagi
-udostępniona wyszukiwarka.

Można również na portalu PxHere udostępniać innym własne zdjęcia.

Aby chronić użytkowników przed atakami CSRF (Cross-site request forgery), PxHere włączył ochronę CSRF w niektórych przesyłanych danych. Otwarcie wielu kart w przeglądarce jednocześnie może powodować ten problem.
Cross-site request forgery (w skrócie CSRF lub XSRF) – metoda ataku na serwis internetowy, która często (m.in. na skutek jednoczesnego wykorzystania) mylona jest z cross-site scripting (XSS) bądź jest uznawana za jej podzbiór. Ofiarami CSRF stają się użytkownicy nieświadomie przesyłający do serwera żądania spreparowane przez osoby o wrogich zamiarach. W przeciwieństwie do XSS, ataki te nie są wymierzone w strony internetowe i nie muszą powodować zmiany ich treści. Celem crackera jest wykorzystanie uprawnień ofiary do wykonania operacji w przeciwnym razie wymagających jej zgody. Błąd typu CSRF dotyczy również serwerów FTP.

Ograniczenia /PxHere/:
a) Obrazy przedstawiające osoby, które można zidentyfikować, nie mogą być wykorzystywane do celów pornograficznych, niezgodnych z prawem lub innych niemoralnych lub w sposób, który może nadać ludziom złe imię lub sugerować poparcie produktów i usług przez te osoby, marki, organizacje, itp.
b) Ponieważ PxHere nie wymaga pisemnej zgody na rozpowszechnianie wizerunku osoby dla każdego obrazu lub filmu przedstawiającego możliwe do zidentyfikowania osoby, nie możemy zagwarantować, że będziesz mógł korzystać z treści w dowolnym celu.
c) Niektóre obrazy mogą podlegać dodatkowym prawom autorskim, prawom własności, znakom towarowym itp. i mogą wymagać zgody osoby trzeciej lub licencji na te prawa. PxHere nie reprezentuje ani nie udziela żadnych gwarancji, że jest właścicielem lub licencjonuje którąkolwiek z wymienionych, ani nie udziela ich.

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu
Licencja: bezpłatny / wyświetla reklamy (freeware / adware)

Languages: Bulgarian, Chinese, Czech, Danish, English, Finnish, French, German, Greek, Hungarian, Indonesian, Italiian, Japanese, Korean, Nederlands, Norwegian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Slovak, Swedish, Thai, Vietnamese.

You may also like...