RandPass to proste narzędzie do generowania losowych haseł na podstawie określonego zestawu znaków z konfigurowalnym formatem wyjściowym.
Użytkownik może w łatwy sposób wybrać grupy znaków używane dla hasła, takie jak małe litery, wielkie litery, cyfry, określić niestandardowy zestaw znaków i formatowanie hasła, sprawdzić unikalność, wyeliminować podobne znaki i wiele więcej.
Aplikacja obsługuje również uruchamianie wiersza poleceń w celu nienadzorowanego generowania haseł.

Jeśli szukacie dobrego sposobu na tworzenie skomplikowanych haseł, które są trudne lub niemożliwe do odgadnięcia, najlepszą metodą jest generowanie losowych kluczy przez program RandPass.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny – ‎do użytku niekomercyjnego‎ (freeware – for non-commercial use)
Pobierz /.zip/ (1,51 MB / 3,82)
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

Języki / Languages: English, French, Japanese, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Swedish.

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/02/RandPass_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/02/RandPass_icon256-150x150.pngzbymalBezpieczeństwoGenerowanie haseł,Hasła,hasło,RandPass,RandPass portable
RandPass to proste narzędzie do generowania losowych haseł na podstawie określonego zestawu znaków z konfigurowalnym formatem wyjściowym. Użytkownik może w łatwy sposób wybrać grupy znaków używane dla hasła, takie jak małe litery, wielkie litery, cyfry, określić niestandardowy zestaw znaków i formatowanie hasła, sprawdzić unikalność, wyeliminować podobne znaki i wiele więcej. Aplikacja...