SterJo Mail Passwords to lekkie oprogramowanie do odzyskiwania zapomnianych haseł do programu Microsoft Outlook 2003/2007/2010/2013/2016, Gmail, Yahoo, Hotmail, AOL, GMX, Zoho, Yandex i innych bezpłatnych usług e-mailowych. Obecnie obsługuje najczęściej używane przeglądarki internetowe, takie jak Chrome, Firefox, Internet Explorer i Opera.

Interfejs ma bardzo prostą strukturę, w której skanowanie haseł odbywa się za pomocą jednego kliknięcia. Wszystkie wcześniej zapisane hasła do poczty przez przeglądarki internetowe lub program Microsoft Outlook są wyświetlane na serwerze pocztowym. To narzędzie może odzyskać hasła do poczty tylko wtedy, gdy zostały wcześniej zapisane i zapisane przez przeglądarki internetowe lub MS Outlook, ale zostały zapomniane.

Uwaga
Ostrzeżenie! Mozilla zaczęła automatycznie przełączać użytkowników z 32-bitowego Firefoksa na 64-bitowy Firefox z aktualizacją do Firefoksa w wersji 56.0.1 (9 października 2017 r.). Ponieważ oprogramowanie SterJo Mail Passwords jest 32-bitowe, moduły deszyfrowania dla Firefoksa nie mogły zostać załadowane i dlatego pola nazwy użytkownika i hasła są puste. Jeśli nadal potrzebujesz odzyskać dane logowania, zobacz:
Unikanie migracji z wersji 32-bitowej do 64-bitowej programu Firefox:

Użytkownicy programu Firefox w wersji 32-bitowej na komputerach z 64-bitową wersją systemu Windows i przynajmniej 3 GB pamięci RAM są automatycznie migrowani na 64-bitową wersję programu Firefox w celu zapewnienia im zwiększonej stabilności i bezpieczeństwa. Więcej na ten temat znajdziesz w tym wpisie na oficjalnym blogu i na tej stronie Mozilla Wiki.

Migracja rozpoczęła się 9 października 2017 roku, wraz z opublikowaniem wersji 56.0.1. Po aktualizacji 32-bitowej wersji programu Firefox z wersji 56.0 do nowszej następuje automatyczna migracja do 64-bitowej wersji programu Firefox.Jeśli wolisz dalej korzystać z 32-bitowej wersji programu Firefox, możesz przejść na stronę pobierania programu Firefox, pobrać najnowszą dostępną wersję instalatora dla systemu Windows 32-bit i ponownie zainstalować program Firefox.Mozilla nie migruje użytkowników korzystających z 32-bitowej wersji programu Firefox w wersji 56.0.1 (lub nowszej).

SterJo Mail Passwords działa zarówno w 32-bitowych, jak i 64-bitowych wersjach Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 i Windows 10, gdzie wcześniej hasła były zapisywane przez przeglądarki internetowe lub MS Outlook.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny, również do użytku komercyjnego (freeware)
Pobierz /.zip/ (781 KB / 2,03 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

Języki / Languages: Arabic, Chinese (Simplified), English, French, German, Greek, Italian, Japanese, Macedonian, Polish, Portuguese, Slovenian, Spanish.

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/01/SterJo_-Mail_Passwords_icon.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/01/SterJo_-Mail_Passwords_icon-150x150.pngzbymalBezpieczeństwoHasła,Odzyskiwanie haseł,SterJo Mail Passwords,SterJo Mail Passwords portable
SterJo Mail Passwords to lekkie oprogramowanie do odzyskiwania zapomnianych haseł do programu Microsoft Outlook 2003/2007/2010/2013/2016, Gmail, Yahoo, Hotmail, AOL, GMX, Zoho, Yandex i innych bezpłatnych usług e-mailowych. Obecnie obsługuje najczęściej używane przeglądarki internetowe, takie jak Chrome, Firefox, Internet Explorer i Opera. Interfejs ma bardzo prostą strukturę, w której skanowanie haseł...