SterJo Mail Passwords 1.6 portable

SterJo Mail Passwords

SterJo Mail Passwords to lekkie oprogramowanie, które odzyskuje zapomniane hasła do Microsoft Outlook 2003/2007/2010/2013/2016, Mozilla Thunderbird, Gmail, Yahoo, Hotmail, AOL, GMX, Zoho, Yandex, Mail.com, Lycos, ProtonMail, HushMail i niektóre inne bezpłatne usługi e-mail.. Obecnie obsługuje najczęściej używane przeglądarki internetowe, takie jak Chrome, Firefox, Internet Explorer, Microsoft Edge, Opera, Vivaldi, Yandex i Brave.

Interfejs ma bardzo prostą strukturę, w której skanowanie haseł odbywa się za pomocą jednego kliknięcia. Wszystkie wcześniej zapisane hasła do poczty przez przeglądarki internetowe lub program Microsoft Outlook są wyświetlane na serwerze pocztowym. To narzędzie może odzyskać hasła do poczty tylko wtedy, gdy zostały wcześniej zapisane i zapisane przez przeglądarki internetowe lub MS Outlook, ale zostały zapomniane.

Ostrzeżenie! Mozilla zaczęła automatycznie przełączać użytkowników z 32-bitowego Firefoksa na 64-bitowy Firefox, wraz z aktualizacją do wersji Firefox 56.0.1 9 października 2017 r. Ponieważ oprogramowanie jest 32-bitowe, nie można załadować modułów deszyfrujących dla Firefoksa i dlatego pola nazwy użytkownika i hasła są puste. Jeśli nadal musisz odzyskać dane logowania, zobacz, jak zrezygnować z 32-bitowej migracji Firefoksa do 64-bitowej

Unikanie migracji z wersji 32-bitowej do 64-bitowej programu Firefox: użytkownicy programu Firefox w wersji 32-bitowej na komputerach z 64-bitową wersją systemu Windows i przynajmniej 3 GB pamięci RAM są automatycznie migrowani na 64-bitową wersję programu Firefox w celu zapewnienia im zwiększonej stabilności i bezpieczeństwa. Więcej na ten temat znajdziesz w tym wpisie na oficjalnym blogu i na tej stronie Mozilla Wiki. Migracja rozpoczęła się 9 października 2017 roku, wraz z opublikowaniem wersji 56.0.1. Po aktualizacji 32-bitowej wersji programu Firefox z wersji 56.0 do nowszej następuje automatyczna migracja do 64-bitowej wersji programu Firefox. Jeśli wolisz dalej korzystać z 32-bitowej wersji programu Firefox, możesz przejść na stronę pobierania programu Firefox, pobrać najnowszą dostępną wersję instalatora dla systemu Windows 32-bit i ponownie zainstalować program Firefox.

Mozilla nie migruje użytkowników korzystających z 32-bitowej wersji programu Firefox w wersji 56.0.1 (lub nowszej).

SterJo Mail Passwords działa zarówno w 32-bitowych, jak i 64-bitowych wersjach Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 i Windows 10, gdzie wcześniej hasła były zapisywane przez przeglądarki internetowe lub MS Outlook.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny do użytku osobistego lub komercyjnego (free personal or commercial use)

Languages: Arabic, Chinese (Simplified), English, Finnish, French, German, Greek, Italian, Japanese, Macedonian, Polish, Portuguese, Slovenian, Spanish.

You may also like...