Ashampoo_AntiSpy_icon256Ashampoo AntiSpy jest małą aplikacją, która zapewni nam więcej prywatności w systemie Windows 10.

Windows 10 oferuje wiele komfortowych funkcji, jak np. asystent głosowy Cortana który sprawia, że codzienna praca staje się łatwiejsza. Aby to było możliwe, Windows 10 zbiera ogromne ilości danych. Analizuje także profile użytkownika, w celu ułatwienia firmie Microsoft wyświetlania spersonalizowanych reklam. Domyślnie system Windows 10 zbiera więcej danych niż powinien. Nawet zalecana szybka instalacja poświadcza: “Jeśli nie chcesz, określone ustawienia będzie można wyłączyć później”.

Podczas instalacji Windows wiele domyślnych ustawień jest mało intuicyjnych i zawiera zgody na przesyłanie systemowi Windows 10 danych o użyciu systemu. Czy na pewne chcemy pozwolić systemowi Windows 10 na dostęp do naszego kalendarza, e-maili, lokalizacji, czy ustawień systemowych? Dzięki Ashampoo AntiSpy dla Windows 10, to Ty decydujesz! Program oferuje łatwy dostęp do wszystkich ustawień.Ashampoo_AntiSpy_box

Aplikacja daje podgląd na wszystkie najważniejsze ustawienia systemowe i pozwala na wyłączenie każdego z nich jednym kliknięciem. Dwa zintegrowane ustawienia pozwalają na wyłączenie raportowania do firmy Microsoft oraz ustawienia zalecane przez specjalistów od zabezpieczeń firmy Ashampoo.

Program pozwala na włączenie lub wyłączenie funkcji w następujących kategoriach: główne, lokalizacja, aparat, mikrofon, Windows i Cortana, informacje o koncie, kontakty, kalendarz, wiadomości, urządzenia radiowe i inne.

Działa w systemach: Windows 10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Pobierz ( 412 KB )
Brak wersji instalacyjnej
Arabic, Bulgarian, Czech, Dutch, English, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Japanese, Polish, Portuguese (Brazilian), Romanian, Russian, Slovak, Spanish, Turkish, Ukrainian.

Ashampoo_AntiSpy_1

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/04/Ashampoo_AntiSpy_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/04/Ashampoo_AntiSpy_icon256-150x150.pngzbymalBezpieczeństwoAshampoo AntiSpy,Ashampoo AntiSpy portable,ochrona prywatności,prywatność w Windows 10,Windows 10
Ashampoo AntiSpy jest małą aplikacją, która zapewni nam więcej prywatności w systemie Windows 10. Windows 10 oferuje wiele komfortowych funkcji, jak np. asystent głosowy Cortana który sprawia, że codzienna praca staje się łatwiejsza. Aby to było możliwe, Windows 10 zbiera ogromne ilości danych. Analizuje także profile użytkownika, w celu ułatwienia...