Homey 4.21.9 add-on

Homey

Homey ro rozszerzenie, które zmieni stronę główną przeglądarki Google Chrome i Microsoft Edge. Doda przydatne widżety, inspirujące, animowane tapety, zsynchronizowane zakładki, pasek wyszukiwania bezpośrednio na stronie początkowej… Skupia się na produktywności i spersonalizowaniu, oferując szeroki zakres funkcji, które uczynią Twoje sesje przeglądania bardziej efektywnymi i przyjemnymi.

Homey został zaprojektowany tak, aby Twoja strona startowa bardziej przypominała intuicyjny ekran Twojego telefonu lub tabletu, dzięki czemu często używane zakładki wyglądają, jak aplikacje. Dzięki niemu łatwo i szybko dotrzesz do stron internetowych, które odwiedzasz każdego dnia. Surfowanie po Internecie będzie łatwiejsze i przyjemniejsze.

Cechy dodatku Homey:
 • Spersonalizowana strona główna z aktywnymi tapetami:
  Wybieraj tapety z różnych motywów, takich jak lato, podróże, abstrakcja, zwierzęta, kosmos i wiele innych, aby stworzyć odpowiedni nastrój podczas otwierania nowej karty. Poczuj pozytywne wibracje i daj się zainspirować fascynującym tłem, które odzwierciedla Twój styl i osobowość.
 • Organizuj ulubione zakładki:
  Doświadcz łatwego i szybkiego dostępu do wszystkich ulubionych zakładek dzięki potężnemu menedżerowi zakładek Homey. Twórz foldery, karty i atrakcyjne zakładki, aby zachować porządek i mieć wszystko na wyciągnięcie ręki. Pożegnaj się z kłopotami związanymi z wyszukiwaniem Twoich najczęściej odwiedzanych stron, ponieważ intuicyjny organizator zakładek pozwala Ci łatwo otwierać zakładki ze swojej strony startowej.
 • Zwiększ produktywność za pomocą widgetów:
  Otrzymuj aktualizacje pogody na żywo, aby efektywnie planować swój dzień. Notuj i ustawiaj przypomnienia na widgetach osobistych notatek, aby być zorganizowanym i nigdy nie przegapić ważnych zadań. Dodatkowo znajdź codzienną motywację dzięki inspirującym cytatom..
 • Bezproblemowe wyszukiwanie:
  Homey ułatwia przeszukiwanie Internetu, oferując wbudowaną przeglądarkę na swojej stronie startowej. Nie ma potrzeby osobnego przemieszczania się do wyszukiwarki – znajdź to, czego potrzebujesz z łatwością i efektywnie. Przełączaj się między silnikami wyszukiwania bez trudu, aby uzyskać różnorodne wyniki.
 • Szybka i lekka:
  Ddziała szybko, a przeglądanie ni obciąża zasobów komputera. Ciesz się intuicyjnym i zoptymalizowanym interfejsem, który ułatwia nawigację.
 • Tematy świąteczne i inne:
  Doświadcz świątecznego nastroju dzięki aktywnym tapetom tematycznym lub wybierz kojące tła, aby kontrolować poziom stresu. Pozwól, że Homey stanie się Twoim osobistym asystentem nastroju, sprawiając, że każda nowa karta będzie odświeżającym doświadczeniem dzięki uroczym aktywnym tapetom.
 • Dostosuj tematy Twojej karty:
  Wybierz idealne tło i widgety, aby stworzyć stronę startową, która rezonuje z Twoim unikalnym stylem i poprawia Twoją podróż przez przeglądanie.
 • Codzienne inspiracje:
  Tapety odgrywają znaczącą rolę w wpływaniu na nasz stan emocjonalny i poprawianiu naszych codziennych doświadczeń. Dzięki szerokiej kolekcji tapet do kart, Homey oferuje wiele fascynujących opcji, które pasują do każdego nastroju i okazji. Od ruchomych animowanych tapet po spokojne pejzaże, dynamiczne aktywne tapety Homey przekształcają Twoją nową kartę w wizualną przyjemność.
 • Wygodna kolumna boczna:
  Kolumna boczna zapewnia dostęp do innych istotnych funkcji przeglądarki. Szybko przeglądaj historię przeglądania, umożliwiając powrót do wcześniej odwiedzanych stron, zawiera również Twoje pobrania, dzięki czemu łatwo znajdziesz i zarządzisz plikami, które zapisałeś z Internetu.

Rozszerzenie udostępnione jest w dwóch wersjach:
Basic (bezpłatna) – podstawowa funkcjonalność, maksymalnie przesłane 3 własne tapety.
Premium (płatna – 10 $ rocznie) – dodawanie wielu zakładek, dostosowywanie ikon zakładek i folderów, ekskluzywna kolekcja tapet na żywo, przesyłanie nieograniczonej liczby tapet, ponad 30 000 cytatów w różnych kategoriach i usuwanie reklam.

Działa w systemach: wieloplatformowy
Licencja: bezpłatny z ograniczeniami (freemium)

Forki (rozwidlenia, pochodne) przeglądarki Chrome, w których może być możliwość użycia rozszerzenia: SRWare Iron, Colibri, Vivaldi, Brave, Blisk, Opera, Comodo Dragon, Iridium Browser, Ungoogled Chromium, Avast Secure Browser, Epic Privacy Browser, Thorium

Languages: English (GB & US), Polish, Russian, Spanish, Ukrainian.

You may also like...