OW Shredder to bezpłatne, zaawansowane narzędzie bezpieczeństwa, które pozwala na całkowite usuwanie danych z dysku twardego poprzez nadpisywanie.
Za jego pomocą możliwe jest również całkowite usunięcie całych folderów lub dysków twardych. Pliki i foldery mogą być zniszczone przez metodę “przeciągnij i upuść”, dodatkowo posiada wiele opcji konfiguracyjnych, a także zaawansowane cztery różne algorytmy niszczenia plików (British HMG Baseline ; HSC 1614.65 ; GOST R ; RCMP TSSIT OPS-II).

OW Shredder ma możliwość usuwania danych z menu kontekstowego, również za pomocą widżetu na pulpicie, automatycznie czyści kosz systemowy, wyświetla listę aplikacji uruchamianych podczas staru systemu, punkty przywracania systemu Windows czy szczegółowe dane o partycjach dysku i przeprowadza analizę udostępniając wykresy i statystyki (uwaga: bardzo długo to trwa!).

Obsługa programu jest bardzo prosta, bo wystarczy wybrać do zniszczenia dane i ich umiejscowienie na dysku lub całą partycję.

Uwaga
Program do poprawnego działania wymaga bibliotek .NET Framework 2.0 lub wyżej
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware – OWBSD)

Pobierz ( 1,0 MB / 1,9 MB )
Brak wersji instalacyjnej
English, French, German, Italian, Korean, Polish, Russian, Spanish, Turkish.
Zrzuty ekrany / Screenshots

OW_Shredder_1 OW_Shredder_2 OW_Shredder_3 OW_Shredder_4

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/11/OW_Shredder_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/11/OW_Shredder_icon256-150x150.pngzbymalBezpieczeństwoBezpieczeństwo,Kasowanie,Niszczenie danych,OW Shredder,OW Shredder portable
OW Shredder to bezpłatne, zaawansowane narzędzie bezpieczeństwa, które pozwala na całkowite usuwanie danych z dysku twardego poprzez nadpisywanie. Za jego pomocą możliwe jest również całkowite usunięcie całych folderów lub dysków twardych. Pliki i foldery mogą być zniszczone przez metodę 'przeciągnij i upuść', dodatkowo posiada wiele opcji konfiguracyjnych, a także zaawansowane...