Ygoow 2.0 Beta 29 portable

Ygoow

Ygoow jest nowoczesnym klientem sieci peer2mail. Charakteryzuje się prostotą obsługi, mnogością opcji oraz nowoczesnym i przejrzystym interfejsem.  Zamierzeniem programu było ujednolicenie sceny p2m w Polsce i na świecie.

Dzięki swojej prostocie, Ygoow umożliwia korzystanie z technologii p2m przeciętnemu użytkownikowi. Dodatkową zaletą jest to, że Ygoow nie zapisuje żadnych ustawień w rejestrze systemu, a wszystkie opcje zapisywane są w katalogu z programem.”  – tak opisują swój projekt autorzy.

Główne funkcje programu Ygoow:

Niezależność
Program jest całkowicie niezależnym projektem, nikt z zewnątrz oprócz ekipy Ygoow nie ma wpływu na jego rozwój, nie jest powiązany z ŻADNYM forum/stroną P2M (Peer to mail).
Niezawodność
Program pisany jest z największą starannością, wszystkie funkcje sa przemyślane aby uniknąć niepowołanych błędów.
Prywatność
Program nie zbiera żadnych informacji o użytkowniku, nie posiada oprogramowania szpiegującego oraz wirusów. Korzystanie z niego jest w pełni anonimowe.
Wielosystemowy
Dostępny jest na systemy Windows, Linux oraz Mac OS X, bez podziału na różne wersje… Po prostu wersja na różne systemy…
Działa natywnie nie jest emulowany jak programy w Mono.
Nie wymaga dodatkowych bibliotek
Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych bibliotek w tym popularnego Net Framework’a (konkurencyjne programy), aby uruchomić program na swoim komputerze. Program można bez problemu uruchamiać na świeżo zainstalowanym systemie.
Darmowy w 100%
Naszą aplikacje udostępniamy całkowicie za darmo i tak już na zawsze zostanie…
Nie wymaga mocnego sprzętu
Został napisany w taki sposób aby bez problemu działał nawet na słabym sprzęcie, zawieszanie i lagowanie nie powinno się zdarzać jak w przypadku starej wersji C#
Przyszłościowe środowisko programistyczne
Pisany jest w najpopularniejszym języku programowania na świecie, mianowicie C++, oraz z użyciem bibliotek Qt które są ciągle rozwijane… Kod programu jest przejrzysty i w pełni kompatybilny ze standardem C++11
Wielowątkowość
Program korzysta w wielu rdzeni procesora oraz jego wątków, nie ma mowy o przeciążeniu systemu.
Nowy HashCode
Od wersji v2 Ygoow posiada całkowicie nowy HashCode. Jest w pełni bezpieczny, korzysta z najlepszych rozwiążań kryptograficznych oraz systemów szyfrowania. Praktycznie nie do złamania…
Kompatybilność wsteczna
Program jest w pełni kompatybilny ze starszymi wersjami pisanymi w języku C#. Bez problemu możesz pobrać uploady wykonane starszą wersją.
Intuicyjny interfejs
Aplikacja została zaprojektowana w taki sposób alby korzystanie z niej było jak najbardziej intuicyjne, nawet dla niedoświadczonego użytkownika.
Pobieranie z wielu hostów w tym samym czasie
Począwszy od wersji v2 posiada możliwość pobierania kilku segmentów z kilku hostów w tym samym czasie, już teraz Twoje łącze nie będzie się marnować, jak to miało miejsce dawniej.
Wiele plików w jednym HC bez potrzeby pobierania całości
Wesja v2 umożliwia wysłanie wielu plików zawartych w jednym HashCode, bez potrzeby pobierania całości, np wysyłasz zdjęcia z ipmrezy ze znajomymi, nie musisz pobierać wszystkich możesz pobrać tylko tę które interesują Cie w danej chwili.
Upload plików bez potrzeby pakowania
Nie wymaga pakowania plików co w starszej wersji było dość kłopotliwe ze względu na czasochłonność.
Upload na poszczególne konta
Od teraz możemy wybrać na jakie konta wysłać dany plik w jednym uploadzie. Dla przykładu w uploadzie mamy 3 pliki, dwa wysyłamy na konta a,b,c, natomiast trzeci na a,b,d,e.
Losowe segmenty w uploadzie
Program od wersji v2 posiada możliwość zdefiniowania rozmiaru wysyłanych segmentów od xx do xx. Program automatycznie wylosuje i podzieli plik wg naszych oczekiwań. Oczywiście opcja stałych segmentów jest nadal dostępna.
System ochrony P2M / P2Y
Ygoow jaki jedyny posiada system ochrony kont pocztowych. Od wersji v2 został wprowadzony autorski system kolejkowania hostów wedlug ich aktualnego obciążenia w danej chwili. Od teraz program wybiera i łączy się najpierw z hostami które w aktualnej chwili sa mniej obciążone, znacznie zwiększyło to trwałość uploadów oraz w nieznacznym stopniu zwiększyło prędkość pobierania.
Obsługa wielu domen w hostach
Została wprowadzona obsługa wielu domen w hostach, przez co nie trzeba już pisać wielu pluginów do obsługi poszczególnych domen z danego hosta. Teraz wystarczy tylko jeden.
Obsługa protokołu IMAP/SMTP (z SSL)
Obsługuje protokół pobierania IMAP oraz wysyłania SMTP, co zwiększyło niezawodność programu w przypadku problemów z trybem HTTP na danym pluginie. Dodatkowo dla bezpieczeństwa wymuszane jest szyfrowanie SSL.
Szybka funkcja CRC32
Od wersji v2 posiada najszybszą funkcje obliczania sumy kontrolnej CRC32 czyli alfanumeryczny ciąg znaków będących wielobitowym uogólnieniem kontroli parzystości czyli zapis reszty binarnego dzielenia ciągu znaków przez wielomian o długości 33 bitów dla sumy kontrolnej crc32 – ze wszystkich dostępnych programów P2M!
Wykres prędkości
Zdecydowaliśmy się na dodanie wykresu przedstawiającego prędkość pobieranych/wysyłanych danych.
Sprawdzanie segmentów przez IMAP
Wprowadzono możliwość sprawdzania segmentów przez protokół IMAP4 co bardzo przyśpieszyło ten proces.
Jedno okno dla zadań/tasków
Od teraz nie ma podziału na Download i Upload, jedno okno do wszystkiego.
Więcej opcji konfiguracyjnych
Jeszcze więcej opcji konfiguracyjnych niż w starej wersji…

Niektóre antywirusy wykrywają w programie zagrożenia. Komunikat producenta programu: Nasza firma gwarantuje ze aplikacja Ygoow oraz jej poszczególne składniki są wolne od jakiegokolwiek złośliwego oprogramowania , spreweare etc .. jak również ze nie gromadzi w tym również nie przechowuje żadnych informacji o jej użytkownikach. Błędne wskazania nielicznych firm produkujących oprogramowanie antywirusowe jest spowodowane ich ignorancja oraz celowym działaniem w sytuacji gdzie oprogramowanie jest zabezpieczone w sposób uniemożliwiający jego automatyczna klasyfikacje – zostają przyjęte zasady : to co jest nie widoczne – jest potencjalnie niebezpieczne.

Jak wysyłać za pomocą Ygoow:

Jak pobierać z Ygoow:

Oficjalne forum Ygoow

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10
Licencja: bezpłatny wyświetla reklamy (freeware / adware)

Wyszukiwarka Google może blokować stronę domowa Ygoow. Jeśli nie możecie pobrać pliku ze strony producenta, pobierzcie z serwera Mega.nz

Postępowanie, jeśli Google blokują stronę programu:

Languages: English, Polish.

You may also like...