SterJo Instagram Password Finder 2.0 portable

SterJo Instagram Password Finder

SterJo Instagram Password Finder to małe i łatwe w użyciu narzędzie opracowane w celu odzyskania zapomnianego hasła do konta na Instagramie zapisanego przez przeglądarki internetowe. Aplikacja jest obecnie w stanie pobrać dane logowania przechowywane przez przeglądarki: Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Microsoft Edge, Opera, Vivaldi, Brave Browser, Epic Privacy Browser i Torch.

Interfejs programu jest prosty, główne okno wyświetla szczegóły dotyczące każdego konta, które można skopiować do schowka.

Uwaga! To NIE jest haker haseł, ani łamacz haseł na Instagramie i powinien być używany tylko do odzyskania własnego, zapomnianego loginu na Instagramie przechowywanego przez przeglądarkę internetową.

Mozilla zaczęła automatycznie przełączać użytkowników z 32-bitowej przeglądarki Firefox na 64-bitową, wraz z aktualizacją Firefoxa do wersji 56.0.1 w dniu 9 października 2017 r. Ponieważ oprogramowanie SterJo Instagram Password Finder jest 32-bitowe, moduły deszyfrujące dla Firefoxa nie mogły zostać załadowane i dlatego pola nazwy użytkownika i hasła są puste. Jeśli nadal potrzebujesz odzyskać swoje 64-bitowe dane logowania do Firefoxa, zobacz jak odzyskać 64-bitowe hasła do Firefoxa lub sprawdź jak zrezygnować z 32-bitowej migracji Firefoxa do wersji 64-bitowej

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10/11 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny do użytku osobistego i komercyjnego (freeware for personal or commercial use)

Languages: Albanian, Arabic, Bengali, Bulgarian, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Croatian, Czech, Danish, Dutch, English, Finnish, French, German, Greek, Hebrew, Hindi, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Macedonian, Malay, Norwegian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Punjabi, Romanian, Russian, Serbian (Cyrillic & Latin), Slovak, Slovenian, Spanish, Swedish, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

You may also like...