Sushi Browser to wielopanelowa przeglądarka stron internetowych, oparta na Chromium, która ma na celu maksymalne wykorzystanie miejsca na ekranie. Jest to przeglądarka nowej generacji, która została stworzona, by specjalizować się w funkcjach na wielu panelach.
Umożliwia dostęp do wielu rzeczy naraz w oddzielnych panelach. Możemy oglądać jednocześnie dwie strony internetowe ze zsynchronizowanymi funkcjami przewijania, uzyskać dostęp do katalogu użytkownika, wyświetlać w trybie mobilnym (możemy przejść do stron na urządzeniach mobilnych), wąskie menu i wiele innych. Podczas korzystania z konfiguracji z wieloma panelami mamy różne przydatne opcje, takie jak, otwieranie ulubionej strony lub stron z historii za pomocą paska bocznego.
Wybierając panel pływający z menu wyświetlanego po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na karcie, można odłączyć panel, który można przenosić w oknie. Jest to funkcja, która może być używana do odtwarzania filmów podczas przeglądania stron internetowych.

Przykłady działania przeglądarki:
Wiele paneli

Maksymalne wykorzystanie ekranu

Narzędzia rozszerzające (zarządzanie plikami, edycja tekstu i kodu źródłowego, odtwarzanie filmów)

Inne przydatne funkcje (wymiana paneli, wyrównanie paneli, kierunek przełączania, jednoczesne przewijanie, tryb paneli pływających, itp.)

Sushi Browser udostępnia również menedżera pobierania plików, który pozwala na pobieranie wideo, muzyki i innych plików, a link do pobrania jest wyświetlany automatycznie. Można uruchomić pobieranie równoległe, a dla jednego pliku można zastosować maksymalnie 16 pobrań, przyśpieszając przez to ściąganie. Można również wykorzystywać gesty myszy lub automatyczne czytanie strony z wyprzedzeniem z funkcji rozszerzeń Chrome.
Jeśli chodzi o przeglądanie w panelach, to możemy zmienić pozycję dwóch paneli, wyrównać panele ustawiając je w linii ze stałymi szerokościami, w poziomie lub w pionie.

Minusem korzystania z tej aplikacji jest to, że nie jest tak szybka, jak inne przeglądarki, nawet jeśli jest oparta na Chromium.

Info
Przeglądarka nie jest przetłumaczona całkowicie na język polski.
Działa w systemach: Windows 7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (GNU GPLv3)
Pobierz /.zip 64-bit/ (111 MB / 463 MB) Pobierz /.exe 64-bit self-extract/ Pobierz /.zip 32-bit/
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe 64-bit/ ; pobierz /.exe 32-bit/

Języki / Languages: Amharic, Arabic, Bengali, Bulgarian, Catalan, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Croatian, Czech, Danish, Dutch, English (GB & US), Estonian, Farsi, Filipino, Finnish, French, German, Greek, Gujarati, Hebrew, Hindi, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Kannada, Korean, Kurdish, Latvian, Lithuanian, Malay, Malayalam, Marathi, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Romanian, Rusian, Serbian, Slovak, Slovenian, Spanish, Swahili, Swedish, Tamil, Telugu, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/01/Sushi_Browser_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/01/Sushi_Browser_icon256-150x150.pngzbymalPrzeglądarki wwwprzeglądarka internetowa,Sushi Browser,Sushi Browser portable
Sushi Browser to wielopanelowa przeglądarka stron internetowych, oparta na Chromium, która ma na celu maksymalne wykorzystanie miejsca na ekranie. Jest to przeglądarka nowej generacji, która została stworzona, by specjalizować się w funkcjach na wielu panelach. Umożliwia dostęp do wielu rzeczy naraz w oddzielnych panelach. Możemy oglądać jednocześnie dwie strony internetowe...