Hamster PDF Reader 2.0.0.40 portable

Hamster PDF Reader

Hamster PDF Reader jest prostym programem, który pozwala na otwieranie, przeglądanie i drukowanie dokumentów w formacie PDF, XPS i DjVu. Prosty i bardzo intuicyjny interfejs został zaprojektowany w stylu Microsoft Office 2013, Pozwala  on na poruszanie się po zawartości czytanego dokumentu w bardzo prosty sposób.

Program udostępnia tylko potrzebne narzędzia, aby pracować z dokumentami: powiększanie, drukowanie, wybieranie typu strony i korzystanie z trybu pełnego ekranu, który pozwala szybko i dokładnie zaprezentować każdy materiał.

Panel nawigacyjny pozwala łatwo przejść do wybranych stron, jest również funkcja wyszukiwania, która może pomóc szybko znaleźć żądane słowa w czytanym dokumencie. Hamster PDF Reader jest doskonałą alternatywą dla użytkowników, którzy potrzebują prostej aplikacji do czytania i oglądania dokumentów zapisanych w formatach PDF, XPS i DjVu. Program podczas pracy zużywa bardzo mało zasobów systemowych.

Hamster PDF Reader firmy Hamster Soft opiera się całkowicie na starych wersjach programu Sumatra PDF, który stworzył polski programista Krzysztof Kowalczyk. Używajcie aplikacji Sumatra PDF

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages: English, Polish + 40

You may also like...