Hamster PDF Reader jest prostym programem, który pozwala na otwieranie, przeglądanie i drukowanie dokumentów w formacie PDF, XPS i DjVu. Prosty i bardzo intuicyjny interfejs został zaprojektowany w stylu Microsoft Office 2013, Pozwala  on na poruszanie się po zawartości czytanego dokumentu w bardzo prosty sposób.
Program udostępnia tylko potrzebne narzędzia, aby pracować z dokumentami: powiększanie, drukowanie, wybieranie typu strony i korzystanie z trybu pełnego ekranu, który pozwala szybko i dokładnie zaprezentować każdy materiał.
Panel nawigacyjny pozwala łatwo przejść do wybranych stron, jest również funkcja wyszukiwania, która może pomóc szybko znaleźć żądane słowa w czytanym dokumencie. Hamster PDF Reader jest doskonałą alternatywą dla użytkowników, którzy potrzebują prostej aplikacji do czytania i oglądania dokumentów zapisanych w formatach PDF, XPS i DjVu. Program podczas pracy zużywa bardzo mało zasobów systemowych.

Info
Hamster PDF Reader firmy Hamster Soft opiera się na programie Sumatra PDF , który stworzył Krzysztof Kowalczyk.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.paf for Dummies/ (4,4 MB / 12,5 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz

Języki / Languages: English, Polish + 40

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/02/Hamster_PDF_Reader_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/02/Hamster_PDF_Reader_icon256-150x150.pngzbymalPAFPDFDjVu,Hamster PDF Reader,Hamster PDF Reader portable,PDF,XPS
Hamster PDF Reader jest prostym programem, który pozwala na otwieranie, przeglądanie i drukowanie dokumentów w formacie PDF, XPS i DjVu. Prosty i bardzo intuicyjny interfejs został zaprojektowany w stylu Microsoft Office 2013, Pozwala  on na poruszanie się po zawartości czytanego dokumentu w bardzo prosty sposób. Program udostępnia tylko potrzebne narzędzia,...