DLive 2024 online

DLive

Misją DLive jest stworzenie platformy do transmisji na żywo, która zapewnia twórcom i widzom możliwość dzielenia się wartością dzięki rewolucyjnemu systemowi nagród. Twój wkład jest zawsze ceniony.
Użytkownicy są nagradzani za swój wkład w miarę rozwoju platformy. Nie ma znaczenia, czy jesteś twórcą czy widzem treści, Twój wkład jest ceniony. W przeciwieństwie do tradycyjnych platform, system nagród został zaprojektowany, aby zrewolucjonizować dystrybucję przychodów poprzez nagradzanie społeczności za jej wkład, a nie korporacji.

DLive to:
  • Nagrody dla widzów – Zarabiaj, oglądając transmisje i kontaktując się ze streamerami.
  • Super przyjazna społeczność – Bądź częścią społeczności, która wspiera się nawzajem. Społeczność może brać udział we własności platformy, wyznaczając kierunek jej przyszłości.
  • Powiadomienia na żywo – Śledź i oglądaj swoich ulubionych streamerów na żywo. Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia, gdy Twoi ulubieni twórcy rozpoczną transmisję na żywo.
  • Setki gier – Odkrywaj niezliczone gatunki treści, w tym PUBG, Fortnite i Apex Legends.

Lemon i BTT:
-Lemon to wirtualny system punktów lojalnościowych, na którym można dokonywać transakcji w ramach DLive po cenie jednostkowej wynoszącej 0,012 dolara amerykańskiego. Lemon można używać wyłącznie w ramach DLive w celu przekazywania darowizn na rzecz twórców treści i nie można go w żaden inny sposób przenosić w ramach platformy DLive ani poza nią. Twórcy treści, którzy otrzymali darowizny i płatne subskrypcje w Lemons, mogą zdecydować się na otrzymywanie płatności zgodnie z warunkami korzystania z usługi DLive.
-BTT to zdecentralizowana kryptowaluta nagradzająca użytkowników w ekosystemie BitTorrent.

Platforma pobiera 25% od wszystkich transakcji na platformie, niezależnie od tego, czy jest to subskrypcja cykliczna, czy jednorazowy prezent, w porównaniu do tradycyjnych platform, które pobierają około 50%. 75% każdej subskrypcji i prezentu w Lemon trafi bezpośrednio do Twojego portfela, 25% trafi do DLive, aby pomóc w długoterminowym rozwoju.

Zasady przewodnie DLive:
-Stwórz przyjazne, bezpieczne, zdrowe i przyjemne środowisko dla interakcji grupowych.
-Bądź pełen szacunku i bądź przyjazny.
-Zachęcaj i pomagaj innym członkom społeczności, szczególnie nowym użytkownikom.

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu
Licencja: bezpłatny + rejestracja

Languages online: Bulgarian, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Croatian, Czech, English, French, German, German (Austria), Greek, Hungarian, Icelandic, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Latvian, Malay, Nederlands, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Slovenian, Spanish, Swedish, Thai, Turkish, Uzbek.

You may also like...