TikTok Video Keeper 3.1 add-on

TikTok Video Keeper

TikTok Video Keeper to rozszerzenie dla przeglądarki internetowej Chrome, które pozwala zapisać filmy z TikToka na komputerze, platformie do publikacji krótkich filmów, nagrywanych na urządzeniach mobilnych.
TikTok Video Keeper to jedno z lepszych narzędzi do pobierania filmów z TikToka. Ten downloader, to najprostszy sposób na zapisanie dowolnego wideo z TikToka. Umożliwia pobieranie pojedynczych filmów, jak również oferuje masowe pobieranie.

Nie wymaga żadnych danych do logowania i współpracuje bezpośrednio z witryną TikTok. Zainstaluj go w przeglądarce i zapisuj wszystkie filmy, które lubisz, aby obejrzeć je później lub offline. Jest w 100% darmowy.

Cechy rozszerzenia TikTok Video Keeper:
  • Nie ma potrzeby logowania się
  • Szybkie pobieranie dowolnego filmu
  • Obsługuje pobieranie wideo HD
  • Obsługa kopiowania linków, udostępniania, zmiany nazwy i ponownego publikowania pobranych zdjęć lub filmów.
  • Mały rozmiar, niewielka waga, duża prędkość.

Deweloper oświadczył, że nie będzie zbierać ani używać Twoich danych. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności dewelopera /ENG/.

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu + rejestracja na TikToku
Licencja: bezpłatny (freeware)

Forki (rozwidlenia, pochodne) przeglądarek Chrome lub Firefox, w których może być możliwość użycia rozszerzenia: Microsoft Edge, SRWare Iron, Vivaldi, Brave, Blisk, Opera, Comodo Dragon, Iridium Browser, Ungoogled Chromium, Avast Secure Browser, Colibri, Epic Privacy Browser, Thorium…

Languages: Amharic, Arabic, Bulgarian, Catalan, Chinese, Croatian, Czech, Danish, English, Estonian, Filipino, Finnish, French, German, Greek, Hebrew, Hindi, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Kiswahili, Korean, Latvian, Lithuanian, Malay, Marathi, Nederlands, Norwegian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Serbian, Slovak, Slovenian, Spanish, Swedish, Tamil, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

You may also like...