GG 2024 online / 12.4.111.12201

GG

GG (dawniej Gadu-Gadu) – polski komunikator internetowy, opracowany przez firmę GG Network, którego obecnym właścicielem jest firma Fintecom. Pomysłodawcą i twórcą GG był informatyk Łukasz Foltyn.
Kultowy, polski komunikator w nowej odsłonie – jeszcze szybszy, jeszcze bezpieczniejszy, jeszcze lepiej zaprojektowany.

Na telefonie, w komputerze, w przeglądarce. W domu, w pracy, w podróży. Wszędzie i na każdym urządzeniu. Dla młodzieży, dorosłych, seniorów, właścicieli firm. GG pomaga dbać o relacje oraz tworzyć nowe – dzięki możliwości losowania rozmówcy.

Cechy komunikatora GG:
  • Komunikuj się na Twoich zasadach – W domu, w pracy, w podróży. Z GG to bardzo proste!
  • Po prostu wszędzie – Rozmawiaj na komputerze i komórce. Możesz też rozmawiać w przeglądarce bez instalowania komunikatora (dostępne w wersji na desktop).
  • Wysyłaj duże pliki do 4 GB – Wyślij go przez GG, bez dodatkowego logowania i podawania kodów. Wygodnie i szybko. Link do przesłanego pliku możesz udostępnić nawet znajomemu, który nie ma jeszcze GG. W wersjach mobilnych GG do 2 GB, w wersjach GG na komputer i przeglądarkę nawet do 4 GB!
  • Dziel się zdjęciami bez straty jakości – Każda chwila jest warta uwiecznienia. Nie trać nic z jej jakości. Przesyłaj wygodnie przez GG zdjęcia i grafiki bez utraty rozdzielczości. Wyślij je przez GG lub wybierz plik z galerii.
  • GG Premium – wyżej, więcej – Zwiększ swój komfort poGGadanek i wspieraj przy okazji rozwój kultowego GG! Dołącz do Użytkowników GG Premium i ciesz się rozmowami bez reklam, korzystaj z dłuższych okresów przechowywania plików, pozbądź się limitów na zaproszenia oraz rozmowy z nieznajomymi, uzyskaj dostęp do czata AI.
  • PogadAI z chatbotem – Szukasz informacji i nie masz czasu na wertowanie setek wyników wyszukiwania? Oszczędź czas i poszerzaj swoją wiedzę dzięki czatbotowi AI. Zadawaj pytania sztucznej inteligencji, wspieraj się wiedzą. Pomocny czatbot AmiGGo dostępny jest pod nr GG 100 dla użytkowników GG Premium.
  • GG Chat – Klienci oczekują dziś od firm szybkiej reakcji i sprawnej komunikacji. Usługa GG Chat to umożliwia. Wspiera dział sprzedaży i ułatwia komunikację online z klientami – szybko, bezpiecznie, na każdym urządzeniu. GG Chat dostosowuje się do Twojej strony.
  • Losuj rozmówcę – Daj szansę losowi i znajdź swoją bratnią duszę. Albo miłość życia. Albo po prostu kompana do rozmowy. Życie jest pełne niespodzianek, pozwól sobie przeżyć jedną z nich – wylosuj kontakt i rozmawiaj, gdzie chcesz: w domu, w pracy, w podróży. GG jest zawsze z Tobą.
  • Weryfikacja profilu GG – Jest możliwość weryfikacji profilu GG, co uwiarygadnia konto wyświetlane w komunikatorze, potwierdza jego autentyczność oraz fakt, że prowadzi je prawdziwa osoba lub firma. Weryfikacja profilu nie jest konieczna, ale wyróżnia konto oraz otwiera możliwość skorzystania z przyszłych usług płatniczych w GG.
  • GGwallet /testy/ – Wirtualny portfel w GG – przyjmuj płatności prosto na komunikator.

Funkcje dodane do „nowego” GG (Gadu-Gadu): automatyczna aktualizacja, zabezpieczenie hasła przed niepowołanym odczytaniem z pliku konfiguracyjnego, system wyboru skórek, zakładki w oknie rozmowy, nowa technologia rozmów głosowych uzyskana dzięki zintegrowaniu rozwiązań VoIP firmy Global IP Solutions, możliwość słuchania radia bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania, dłuższe statusy opisowe, pasek szybkiego wyszukiwania kontaktów, całkowita zmiana GUI, funkcja sprawdzanie pisowni, obsługa znaków w systemie Unicode, dwa nowe statusy dostępności: PoGGadaj ze mną oraz Nie przeszkadzać, filtr anty-spamowy, rozmowy wideo, odtwarzanie filmów z YouTube.

Użytkownicy GG mogą korzystać z kont w dwóch formach: Standard oraz Premium. Drugi wariant będzie można pozyskać, opłacając abonament, który wynosi 9,90 zł miesięcznie – GG Standard vs GG Premium.

GG – pomoc

Fintecom S.A.: Nie martw się, numer telefonu podany przy rejestracji jest nam potrzebny do tego aby przesłać Ci kod weryfikacyjny SMS, niezbędny do dokonania rejestracji w GG. Pamiętaj, że numer telefonu nie jest widoczny w katalogu publicznym. Nikt niepowołany nie ma do niego dostępu.

Działa w systemach: wieloplatformowy
Licencja: bezpłatna z ograniczeniami / wyświetla reklamy w wersji bezpłatnej (freemium / adware)

Dodatki

Zmiany w wersji: LINK

Languages: English, Polish

You may also like...