EssentialPIM Free, to darmowa aplikacja typu PIM (Personal Information Manager), która pomoże nam zarządzać czasem, kontaktami, notatkami i planowanymi zadaniami. W pełni synchronizuje się z MS Outlook i TreePad.

Posiada przyjazny i przejrzysty interfejs użytkownika, szyfrowanie przechowywanych danych, przypomnienia, drukowanie i publikowanie terminarza do pliku HTML, sortowanie i zarządzanie informacjami, na ustawianie statusów, priorytetów, przypomnień, wstawiania obrazków, tabel, tekstu. Oferuje również import i eksport z plików EML, XML, HTML, RTF, CSV, TXT, iCal, vCard. Zadania mogą być drukowane.

EssentialPIM ewoluował na przestrzeni wielu lat, aby być elastycznym, a zarazem bardzo intuicyjną aplikacją, która zostanie uruchomiony w ciągu kilku minut. Przenośna wersja i rozbudowane funkcje import, eksport i synchronizacji upewnij się, że jesteś prawdziwym szefem danych.
Platformy mobilne (Android i iOS) pozwalają przechowywać i zarządzać wszystkimi danymi z wersji PC. Oferuje również bezproblemową synchronizację ze wszystkimi popularnymi usługami w chmurze tym Google, iCloud, Toodledo, SyncML CalDav, EPIM w chmurze i wiele innych. Posiada również natywne wsparcie dla usługi Dropbox.
Możemy pezesłać swoje dane do urządzenia z systemem Android, iPhone lub iPad i zarządzać informacjami w podróży, albo przesłać dane do MS Outlook i Exchange Server.
Program może pracować bezpośrednio z dysku flash USB lub dowolnego innego urządzenia przenośnego. Wszystkie ustawienia i dane są przechowywane na nośnikach wymiennych w specjalnym folderze, bez żadnych śladów w systemie. Pliki danych mogą być również silnie szyfrowane przy użyciu standardowego klucza w AES 256-bitowego, aby uniemożliwić dostęp do danych w przypadku kradzieży. Ponadto można wybrać, które dane mają być szyfrowane, a które zostawić dostępne bez hasła.
Synchronizacja z usługami w chmurze jest chroniony przez SSL, w tej samej technologii, która jest używana w bankowości internetowej.

Info
Organizer EssentialPIM posiada wbudowanego, dobrego klienta poczty e-mail.

Przenośny klient poczty elektronicznej, która zawsze działa, online lub offline. Integracja z kontaktami i innymi modułami EssentialPIM do pracy. Podpisy, reguły poczty, wszystko, czego można oczekiwać od dojrzałego klienta poczty. Pełne wsparcie szyfrowania PGP, aby chronić naszą prywatność. Wszechstronne narzędzia filtrujące, sortowanie, wyszukiwanie i filtry wiadomości pocztowych.

Pomoc
Do programu EssentialPIM można pobrać słowniki sprawdzające pisownię (polski słownik). Po pobraniu, rozpakowane pliki pl_PL.aff i pl_PL.dic kopiujemy do folderu Dict.
Info
Program posiada również wersję płatną, oferującą o wiele więcej opcji. Porównanie wersji FREE i PRO – LINK.
Wymagania systemowe: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: darmowy (freeware)
DOWNLOAD – informacje, jak pobierać pliki z poszczególnych serwisów

Pobierz (13,6 MB / 29,7 MB) Pobierz (.paf – ThApps) Języki / Languages
Wersja instalacyjna: pobierz

Android: link

Zmiany w wersji: link

Słowniki / Dictionaries: link

Języki / Languages:
Zrzuty ekrany / Screenshots
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/04/EssentialPIM_Free_portable.info_.pl_icon256_icon.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/04/EssentialPIM_Free_portable.info_.pl_icon256_icon-150x150.pngzbymalOrganizeryPAFPocztaCSV,EssentialPIM,EssentialPIM portable,HTML,Kontakty,Notatki,Organizery,PIM,RTF,TXT
EssentialPIM Free, to darmowa aplikacja typu PIM (Personal Information Manager), która pomoże nam zarządzać czasem, kontaktami, notatkami i planowanymi zadaniami. W pełni synchronizuje się z MS Outlook i TreePad. Posiada przyjazny i przejrzysty interfejs użytkownika, szyfrowanie przechowywanych danych, przypomnienia, drukowanie i publikowanie terminarza do pliku HTML, sortowanie i zarządzanie informacjami,...