EssentialPIM Free 12.0.4 portable

EssentialPIM Free

EssentialPIM Free to darmowa aplikacja typu PIM (Personal Information Manager), która pomoże nam zarządzać czasem, kontaktami, notatkami i planowanymi zadaniami. W pełni synchronizuje się z MS Outlook.

Posiada przyjazny i przejrzysty interfejs użytkownika, szyfrowanie przechowywanych danych, przypomnienia, drukowanie i publikowanie terminarza do pliku HTML, sortowanie i zarządzanie informacjami, na ustawianie statusów, priorytetów, przypomnień, wstawiania obrazków, tabel, tekstu. Oferuje również import i eksport z plików EML, XML, HTML, RTF, CSV, TXT, iCal, vCard. Zadania mogą być drukowane.

EssentialPIM ewoluował na przestrzeni wielu lat, aby być elastycznym, a zarazem bardzo intuicyjną aplikacją, która zostanie uruchomiony w ciągu kilku minut. Przenośna wersja i rozbudowane funkcje import, eksport i synchronizacji upewnij się, że jesteś prawdziwym szefem danych.
Platformy mobilne (Android i iOS) pozwalają przechowywać i zarządzać wszystkimi danymi z wersji PC. Oferuje również bezproblemową synchronizację ze wszystkimi popularnymi usługami w chmurze tym Google, iCloud, Toodledo, SyncML CalDav, EPIM w chmurze i wiele innych. Posiada również natywne wsparcie dla usługi Dropbox.
Możemy pezesłać swoje dane do urządzenia z systemem Android, iPhone lub iPad i zarządzać informacjami w podróży, albo przesłać dane do MS Outlook i Exchange Server.

Program może pracować bezpośrednio z dysku flash USB lub dowolnego innego urządzenia przenośnego. Wszystkie ustawienia i dane są przechowywane na nośnikach wymiennych w specjalnym folderze, bez żadnych śladów w systemie.

Pliki danych mogą być również silnie szyfrowane przy użyciu standardowego klucza w AES 256-bitowego, aby uniemożliwić dostęp do danych w przypadku kradzieży. Ponadto można wybrać, które dane mają być szyfrowane, a które zostawić dostępne bez hasła.
Synchronizacja z usługami w chmurze jest chroniona przez SSL, w tej samej technologii, która jest używana w bankowości internetowej.

Organizer EssentialPIM posiada wbudowanego, dobrego klienta poczty e-mail:

Przenośny klient poczty elektronicznej, która zawsze działa, online lub offline. Integracja z kontaktami i innymi modułami EssentialPIM do pracy. Podpisy, reguły poczty, wszystko, czego można oczekiwać od dojrzałego klienta poczty. Pełne wsparcie szyfrowania PGP, aby chronić naszą prywatność. Wszechstronne narzędzia filtrujące, sortowanie, wyszukiwanie i filtry wiadomości pocztowych.

Do programu EssentialPIM można pobrać słowniki sprawdzające pisownię (polski słownik). Po pobraniu, rozpakowane pliki pl_PL.aff i pl_PL.dic kopiujemy do folderu Dict.

Program posiada również wersję płatną, oferującą o wiele więcej opcji. Porównanie FREE i PRO – LINK

W płatnej wersji programu m.in.:
-pakiet synchronizacji (Google, iCloud, Outlook, CalDav, CardDav itp.)
-baza danych przechowywana w chmurze (DropBox)
-bezpieczne, zaawansowane szyfrowanie
-zaawansowane tworzenie kopii zapasowych
-projektowanie i drukowanie kopert i etykiet
-i wiele, wiele innych.

Wymagania systemowe: Windows 7/8/10/11
Licencja: darmowy z ograniczeniami (freemium)

Desktop and Portable versions – program zapyta nas, czy chcemy wersję portable, czy zainstalować program. 30-dniowa, w pełni funkcjonalna, bezpłatna wersja próbna, po której możesz zdecydować się na dalsze korzystanie z wersji Pro lub przejście na licencję Free.

Słowniki

Zmiany w wersji: link

Languages: Belarusian, Bengali, Bulgarian, Catalan, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Croatian, Czech, Danish, Dutch, English, French, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Indonesian, Italian, Korean, Norwegian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Serbian (Cyrillic & Latin), Slovak, Spanish, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

You may also like...