GeekUninstaller_icon256GeekUninstaller to darmowe narzędzie, które może być wykorzystywane do szybkiego i łatwego usuwania wszystkich śladów niechcianego oprogramowania z komputera. Bardzo dobrze sprawdza się jako zamiennik systemowego Dodaj / Usuń programy. Po gruntownym skanowaniu systemu, program usunie foldery, pliki i wpisy rejestru. Jeżeli oprogramowanie nie da się usunąć w tradycyjny sposób, to GeekUninstaller poradzi sobie z tym problemem. Wyświetli wpisy danego programu w rejestrze, pokaże gdzie znajduje się jego folder oraz stronę internetową, z której program pochodzi.
Jest również możliwość usunięcia programów z listy deinstalacji. Można to wykorzystać, aby uniemożliwić innym usuwanie oprogramowania.
Aplikacja GeekUninstaller jest bardzo prosta w obsłudze i jest przenośną aplikacją, co oznacza, że jest idealny do umieszczenia na dysku USB.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Pobierz  /32 i 64-bit/ (2,64 MB / 6,59 MB) Pobierz /.paf PApps/
Brak wersji instalacyjnej.

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages:
Zrzuty ekrany / Screenshots

GeekUninstaller_1

http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/04/GeekUninstaller_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/04/GeekUninstaller_icon256-150x150.pngzbymalDeinstalacjaPAF64-bit,Deinstalacja,GeekUninstaller,Narzędzia,Systemowe
GeekUninstaller to darmowe narzędzie, które może być wykorzystywane do szybkiego i łatwego usuwania wszystkich śladów niechcianego oprogramowania z komputera. Bardzo dobrze sprawdza się jako zamiennik systemowego Dodaj / Usuń programy. Po gruntownym skanowaniu systemu, program usunie foldery, pliki i wpisy rejestru. Jeżeli oprogramowanie nie da się usunąć w tradycyjny...