Desktop_Calendar_icon256Desktop Calendar to doskonały kalendarz, który możemy umieścić na pulpicie komputera. Pomoże zarządzać spotkaniami, zadaniami, rocznicami i innymi informacjami.
Interfejs aplikacji jest bardzo prosty, a zarazem wysoce konfigurowalny, pozwalając użytkownikom na zmianę koloru tła, poziomu przejrzystości, czcionkę tekstu i luki między komórkami.
W celu dokonania adnotacji do określonej daty w kalendarzu klikamy dwukrotnie na odpowiednim panelu i możemy pisać.

Warto również wiedzieć, że każda komórka może mieć inny kolor, wyróżniając na przykład, ważne dla nas wydarzenia.
Desktop Calendar może również kontrolować pulpit zmieniając tapety przez dodawanie całych folderów z różnymi obrazami i zaprogramować je tak, aby zmieniały się co 5, 10, 20 lub więcej minut.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Pobierz /.paf.exe joos/ (3,4 MB / 10,4 MB) v.  2.2.24 Pobierz /.7z/ (3,19 MB / 11,7 MB) v.  2.2.25
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

Języki / Languages: Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, English, French, German, Greek, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese, Russian, Thai, Vietnamese.

Desktop_Calendar_1 Desktop_Calendar_2 Desktop_Calendar_3 Desktop_Calendar_4 Desktop_Calendar_5
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/04/Desktop_Calendar_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/04/Desktop_Calendar_icon256-150x150.pngzbymalDodatkiNotatkiOrganizeryPAFDesktop Calendar,Desktop Calendar portable,Kalendarz,rocznice,spotkania,Zadania
Desktop Calendar to doskonały kalendarz, który możemy umieścić na pulpicie komputera. Pomoże zarządzać spotkaniami, zadaniami, rocznicami i innymi informacjami. Interfejs aplikacji jest bardzo prosty, a zarazem wysoce konfigurowalny, pozwalając użytkownikom na zmianę koloru tła, poziomu przejrzystości, czcionkę tekstu i luki między komórkami. W celu dokonania adnotacji do określonej daty w kalendarzu...