ExperienceIndexOK 3.88 portable

ExperienceIndexOK portable

ExperienceIndexOK to niewielki, prosty i intuicyjny program, który jest skutecznym rozwiązaniem, aby przeczytać i pokazać wydajność naszego systemu Windows.
Program pokaże nam, na przykład, ile operacji pamięciowych na sekundę wykonuje system, wydajność pulpitu z Aero, wydajność graficzną gier czy prędkość transferu danych na dysku.
Program został napisany przede wszystkim dla systemów Windows 8 i Windows 10, ponieważ indeks wydajności jest obliczany przez system operacyjny, ale nie jest już wyświetlany we „Właściwościach systemu”. Aplikacja jest optycznie inspirowana indeksem wydajności jaki był przedstawiany w systemie Windows 7.

ExperienceIndexOK nie musi być instalowany (wystarczy program rozpakować), może być na pulpicie komputera lub być umieszczony na dysku USB lub innej pamięci przenośnej.

Oprócz przeglądania indeksu wydajności systemu naszego komputera, aplikacja umożliwia dostęp do różnorodnych funkcji systemowych, w tym do menedżera zadań i właściwości systemu. Z poziomu programu możemy uruchomić narzędzie optymalizujące dysk, a także możemy otworzyć okna „Zarządzanie komputerem” i „Zarządzanie dyskami”.
Aplikacja ma możliwość zapisywania danych przy pomocy zrzutu ekranu do pliku lub do programu MS Paint.

Aplikacja może wyświetlać indeks wydajności systemu Windows natychmiast po uruchomieniu i pozwala na ponowne obliczenie indeksu w każdej chwili, bezpośrednio z głównego okna.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10/11 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (freeware)

Zmiany w wersji: link

Languages: Afrikaans, Arabic, Bosnian, Bulgarian, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Croatian, Czech, Danish, Dutch, English, Filipino, Finnish, French, German, Greek, Hebrew, Hindi, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Malay, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Russian, Serbian, Spanish, Spanish (Venez.), Swedish, Thai, Turkish, Welsh.

You may also like...