FeedReader 3.14 portable

FeedReader

FeedReader to bardzo prosty w obsłudze czytnik RSS i Atom dla środowiska Windows. Działa w tle i co pewien czas (ustalamy, to sami) sprawdza nowe wiadomości w wybranych serwisach. Program może być przeglądarką internetową wystarczy wybrać link, a strona wyświetli się w tym samym oknie.

Czytnik FeedReader ma również prostą wyszukiwarkę i obsługuje proxy. Czytnik powiadamia o nowościach dźwiękiem i zmianą koloru ikonki w tray’u, obsługuje polskie znaki diakrytyczne, importuje i eksportuje adresy ulubionych serwisów, umożliwia przechowywanie interesujących nas wiadomości, które można czytać w trybie offline. Dzięki prostemu interfejsowi nie sprawia nam żadnych kłopotów.

Program nie jest już rozwijany, producent poświęcił się projektowi o nazwie Feedreader Online. Jest to bezpłatny czytnik RSS dostępny przez przeglądarkę internetową bez reklam czy promowanych treści .

Wersja Feedreader Online to agregator RSS, który umożliwia odczytywanie, porządkowanie wiadomości i aktualizację ze wszystkich ulubionych witryn w jednym miejscu. Pozwala na sprawdzanie wiadomości bez kłopotów, śledzenia danych osobistych lub przytłaczającej funkcjonalności.

Feedreader Online /strona w języku angielskim/

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages: Arabic, Catalan, Chinese (Simplif. & Tradit.), Czech, Danish, Dutch, English, Estonian, Finnish, French, Frisian, Galician, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Latvian, Lithuanian, Persian, Polish, Portuguese (Brazilian), Portuguese (Portugal), Romanian, Russian, Slovak, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian.

You may also like...