Citrio to szybka i darmowa przeglądarka stron internetowych zbudowana na kodzie Chromium. Jej podstawową zaletą jest wbudowany inteligentny menadżer pobierania plików z Internetu. Mamy dostęp do wszystkich pobranych plików w dowolnym momencie za pośrednictwem przeglądarki. Potrafi przyspieszyć pobieranie plików nawet do 5 razy.
W Citrio jest wbudowany klient sieci torrent, za pomocą którego można pobierać torrenty bezpośrednio w oknie przeglądarki. Nie potrzeba żadnego dodatkowego oprogramowania.
Program szanuje naszą prywatność i nie gromadzi żadnych danych osobowych. Przeglądarka jest zaprojektowana tak, aby była bezpieczna przed złośliwym oprogramowania i chroniła nas przed phishingiem. Posiada wbudowany dodatek Proxy Citrio, który sprawia, że przełączanie między serwerami proxy jest bardzo proste.
Aplikacja posiada pełne wsparcie dla wszystkich dodatków i rozszerzeń dostępnych w sklepie internetowym Chrome Web Store.
Wykazuje się dobrą wydajnością i krótkim czasem startu.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)


Pobierz (64 MB / 224 MB) /.paf ThApps/
Wersja instalacyjna: pobierz
Języki / Languages:
Zrzuty ekrany / Screenshots
citrio_1 citrio_2 citrio_3
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/09/Citrio_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/09/Citrio_icon256-150x150.pngzbymalPrzeglądarki wwwChromium,Citrio,Internet,Internetowe,przeglądarki internetowe
Citrio to szybka i darmowa przeglądarka stron internetowych zbudowana na kodzie Chromium. Jej podstawową zaletą jest wbudowany inteligentny menadżer pobierania plików z Internetu. Mamy dostęp do wszystkich pobranych plików w dowolnym momencie za pośrednictwem przeglądarki. Potrafi przyspieszyć pobieranie plików nawet do 5 razy. W Citrio jest wbudowany klient sieci torrent,...