MP4Tools to zestaw wieloplatformowych (Windows, Mac OS, Linux) narzędzi do modyfikacji plików MP4.
Zawiera następujące aplikacje:
– MP4Splitter jest darmowym programem, pozwalającym dzielić pliki MP4 na wiele mniejszych plików bez potrzeby ponownego kodowania i straty jakości. Program wyświetla podgląd filmu i umożliwia wybranie poszczególnych punktów podziału w klipie. Następnie można je wyeksportować jednym kliknięciem.
– MP4Joiner jest darmowym programem, pozwalającym łączyć wiele plików MP4 w jeden, bez potrzeby ponownego kodowania i bez straty jakości. Można przeciągnąć i upuścić pliki źródłowe na okno programu.

Opcje obejmują ustawienia, które wymuszą ponowne kodowanie filmu i pozwalają wybrać preferowane ustawienia jakości. Może to być przydatne, jeśli tworzymy klipy do udostępniania innym osobom, na przykład poszczególne sceny z filmu wideo, a chcielibyśmy, aby pliki były jak najmniejsze.
Na liście można sprawdzić pełną ścieżkę, długość, rozmiar, właściwości audio i wideo dla każdego wpisu. Możemy również usunąć dowolny element z listy, jak również wyświetlić całkowity czas trwania i rozmiar pliku na pasku stanu.

Program MP4Tools jest Open Source i jest całkowicie bezpłatny.

Info
Programy uruchamiamy klikając MP4Tools > bin > MP4Joiner.exe lub MP4Splitter.exe
Działa w systemach: Windows XP,Vista /32-bit/,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (GNU GPLv3)
Pobierz /.zip/ (26,0 MB / 62,6 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/ v. 3.6
Języki / Languages:
Zrzuty ekranu / Screenshots
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/10/MP4Tools_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/10/MP4Tools_icon256-150x150.pngzbymalInne multimedialnedzielenie wideo,MP4,MP4Joiner,MP4Splitter,MP4Tools,MP4Tools portable,Łączenie wideo
MP4Tools to zestaw wieloplatformowych (Windows, Mac OS, Linux) narzędzi do modyfikacji plików MP4. Zawiera następujące aplikacje: - MP4Splitter jest darmowym programem, pozwalającym dzielić pliki MP4 na wiele mniejszych plików bez potrzeby ponownego kodowania i straty jakości. Program wyświetla podgląd filmu i umożliwia wybranie poszczególnych punktów podziału w klipie. Następnie można je...