Scanner to bardzo mały program, który przedstawia graficznie wykorzystanie miejsca na dyskach twardych i innych nośnikach po szybkim skanowaniu komputera.

Efektowny, koncentryczny wykres kołowy przedstawia wszystkie najważniejsze pliki i foldery. Po najechaniu kursorem na danym obszarze zobaczymy informacje opisowe, które mówią o liczbie plików, ich wielkości i gdzie są umiejscowione na dysku.

Klikając prawym przyciskiem myszy na dany obszar otworzy się menu kontekstowe, które pozwala wykonać następujące działania w programie Scanner:
-pokaż lub ukryj zawartość folderu
-powiększenie (również dostępne bezpośrednio lewym przyciskiem myszy)
-przeskanuj ponownie folder
-otwórz plik
-przenieś do kosza
-usuń pliki i foldery.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7.8.10
Licencja: bezpłatny (freeware)Pobierz (244 KB / 524 KB) Pobierz /.paf PApps/
Brak wersji instalacyjnej.
Języki / Languages:
Zrzuty ekranu / Screenshots
Scanner_1
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2012/09/Scanner_portable.info_.pl_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2012/09/Scanner_portable.info_.pl_icon256-150x150.pngzbymalDiagnostykaPAFDiagnostyka,Dysk,Scanner,Scanner portable
Scanner to bardzo mały program, który przedstawia graficznie wykorzystanie miejsca na dyskach twardych i innych nośnikach po szybkim skanowaniu komputera. Efektowny, koncentryczny wykres kołowy przedstawia wszystkie najważniejsze pliki i foldery. Po najechaniu kursorem na danym obszarze zobaczymy informacje opisowe, które mówią o liczbie plików, ich wielkości i gdzie są umiejscowione...