uGet to lekki i darmowy menedżer pobierania plików, który działa na platformach systemowych Linux, BSD, Android i Windows. Umożliwia pobierania plików za pośrednictwem protokołu HTTP, HTTPS, FTP, BitTorrent i Metalink (otwarty standard i format pliku dla programów do pobierania danych, w szczególności menadżerów pobierania).
Posiada prosty interfejs i wiele funkcji ułatwiających pobieranie plików.
Program oferuje wstrzymywanie i wznawianie pobierania, wznawianie przerwanych pobrań, ustalanie prędkości pobierania, połączenia za pomocą serwerów proxy, kolejkowanie pobrań, seryjne pobieranie plików, monitorowanie schowka i tryb pracy offline.
Obsługuje pobieranie z anonimowego FTP, jak również ma wsparcie logowania poprzez nazwę użytkownika i hasło do prywatnych/chronionych serwerów FTP. Umożliwia korzystanie ze skrótów klawiszowych, z linii poleceń, wyświetla statystyki, umiejscawia się w zasobniku systemowym i ma wbudowany plugin „aria2” – narzędzie przeznaczone do pobierania plików, obsługiwane z poziomu wiersza poleceń.
Program uGet integruje się również z popularną przeglądarką internetową Firefox za pomocą rozszerzenia FlashGot.

Info
Program można wgrać na dysk USB, dzięki czemu można zabrać go ze sobą i używać na dowolnym komputerze z systemem Windows. Aplikację uruchamiamy plikiem „uget.exe” klikając „uget-x.x.x-win32+gtk3\bin\uget.exe”.
Uwaga
Do poprawnego działania programu w systemie powinny być dostępne biblioteki GTK+ Runtime Environment w wersji przynajmniej 2.18.x.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Pobierz /.7z/ (9,7 MB / 76 MB) Języki / Languages
Info
Pobieramy plik z językami, rozpakowujemy i z folderu „Share” pobieramy folder „locale” i wklejamy do uget-2.x.x-win32+gtk3 > share.
Brak wersji instalacyjnej.

Android

Zminay w wersji: link

Języki / Languages:
Zrzuty ekrany / Screenshots
uGet_1 uGet_2 uGet_3
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/02/uGet_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/02/uGet_icon256-150x150.pngzbymalMenedżery pobieraniaAndroid,menedżery pobierania,Pobieranie plików,uGet,uGet portable
uGet to lekki i darmowy menedżer pobierania plików, który działa na platformach systemowych Linux, BSD, Android i Windows. Umożliwia pobierania plików za pośrednictwem protokołu HTTP, HTTPS, FTP, BitTorrent i Metalink (otwarty standard i format pliku dla programów do pobierania danych, w szczególności menadżerów pobierania). Posiada prosty interfejs i wiele funkcji...