VideoCacheView_icon_NirSoftVideoCacheView oferuje nam po obejrzeniu filmu w internecie, zapisanie pliku wideo na dysku lokalnym. Jeśli plik wideo jest zapisany w pamięci podręcznej przeglądarki, to narzędzie pomaga wyodrębnić plik wideo i zapisać je, a następnie obejrzeć w przyszłości. Automatycznie skanuje cały cache przeglądarki Internet Explorer i przeglądarek internetowych opartych na Mozilli (w tym Firefox) i wyszukuje wszystkie pliki wideo, które są obecnie przechowywane w nim. Pozwala na łatwe kopiowanie z pamięci podręcznej plików wideo do innego folderu na dysku komputera.

VideoCacheView nie wymaga procesu instalacji lub dodatkowych plików DLL. W celu uruchomienia programu, wystarczy uruchomić plik wykonywalny VideoCacheView.exe.
Po uruchomieniu program skanuje foldery cache przeglądarek Internet Explorer i Mozilla, a także tymczasowy folder systemu Windows. Odczekaj 5 – 30 sekund, aż proces skanowania się zakończy, a główne okno VideoCacheView powinno wyświetlić wszystkie pliki wideo, które są aktualnie w pamięci podręcznej.

Info
Po rozpakowaniu, plik z językiem polskim (VideoCacheView_lng.ini) wrzucamy do folderu programu VideoCacheView.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Pobierz ( 97 KB / 152 KB ) Pobierz /64-bit/ Spolszczenie
Wersja instalacyjna: pobierz

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages:
Zrzuty ekrany / Screenshots
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/10/VideoCacheView_icon_NirSoft.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/10/VideoCacheView_icon_NirSoft-150x150.pngzbymalInne multimedialne64-bit,Audio-Video,Pobieranie plików,Video,VideoCacheView,VideoCacheView portable
VideoCacheView oferuje nam po obejrzeniu filmu w internecie, zapisanie pliku wideo na dysku lokalnym. Jeśli plik wideo jest zapisany w pamięci podręcznej przeglądarki, to narzędzie pomaga wyodrębnić plik wideo i zapisać je, a następnie obejrzeć w przyszłości. Automatycznie skanuje cały cache przeglądarki Internet Explorer i przeglądarek internetowych opartych na...