Asana 2022 online

Asana

Asana to aplikacja internetowa i mobilna, która organizuje pracę zespołów tak, aby było wiadomo, co jest do zrobienia, dlaczego jest to ważne i jak należy to wykonać. To najprostszy sposób na zarządzanie projektami i zadaniami w zespole. Asana wspiera firmy, organizując pracę w jednej połączonej przestrzeni. Skupicie się na pracy, która się liczy.
Został opracowany przez Dustina Moskovitza, jednego ze współzałożycieli Facebooka i inżyniera Justina Rosensteina, którzy mieli między innymi poprawić produktywność pracowników Facebooka. Asana twierdzi, że jest używana przez dziesiątki tysięcy zespołów, w tym 3 firmy takie jak Twitter, TicToc Studio, Foursquare, 4 LinkedIn, Disqus, 5 Airbnb, Rdio, AdParlor, Flapps i Entelo.
Produkt posiada wiele funkcji, takich jak obszary robocze, projekty, projekty osobiste, zadania, etykiety, notatki, komentarze oraz skrzynkę pocztową, która organizuje i aktualizuje informacje w czasie rzeczywistym. Produkt został zaprojektowany tak, aby ułatwić osobom i zespołom planowanie i zarządzanie projektami i zadaniami. Każdy zespół ma swoje miejsce do pracy. Obszary robocze zawierają projekty, a projekty zawierają zadania. W każdym zadaniu użytkownicy mogą dodawać notatki, komentarze, pliki i znaczniki. Użytkownicy mogą śledzić projekty i zadania, a gdy zmieni się stan projektu lub zadania, obserwujący mają informacje o tych zmianach w swoich skrzynkach pocztowych.
W kwietniu 2012 r. Asana uruchomiła Premium Workspaces, płatną wersję produktu, dla zespołów liczących ponad 15 członków. W maju 2013 r. uruchomiła funkcje, które umożliwiają firmom przyjęcie Asany na poziomie korporacyjnym: od setek do tysięcy pracowników. Pojawiły się nowe funkcje, w tym: Asana Team Browser, ujednolicony widok skrzynek pocztowych i zadań osób, funkcje automatycznego dołączania pracowników i administrowania związane z zarządzaniem uprawnieniami.

Dzięki ponad 200 integracjom możesz połączyć Asanę ze wszystkimi narzędziami, których Twój zespół potrzebuje do komunikacji, współpracy i koordynacji waszej pracy – od początku do końca.

Asana zorganizuje pracę, a Wy będziecie w kontakcie z zespołem:

Przenieś całą pracę swojego zespołu do jednej, wspólnej przestrzeni. Wybierz odpowiedni dla siebie widok projektu i współpracuj z zespołem niezależnie od tego, gdzie jesteś – Poznaj kluczowe funkcje Asany

Astana udostępniona jest w trzech rodzajach: Basic (bezpłatny – dla osób lub zespołów, które dopiero rozpoczynają pracę z zarządzaniem projektami. Bezpłatni użytkownicy mogą uzyskać dostęp do usługi i korzystać z niej, mają dostęp do bardziej ograniczonego zestawu funkcji i funkcjonalności Asany niż abonenci.), Premium (płatny – dla zespołów poszukujących niezawodnego narzędzia do planowania projektów), Business (płatny – dla zespołów i firm, które zarządzają pracą w ramach wielu inicjatyw).

Wersja Basic (za darmo, na zawsze) oferuje:
-Nielimitowane zadania
-Nielimitowane projekty
-Nielimitowane wiadomości
-Nielimitowany dziennik aktywności
-Nielimitowana ilość danych (100 MB na plik)
-Maksymalnie 15 członków zespołu
-Projekty z widokiem Listy
-Projekty z widokiem Tablicy
-Widok Kalendarza
-Osoba odpowiedzialna i terminy wykonania
-Przegląd projektu
-Brief projektu
-Aplikacje mobilne na iOS i Androida
-Mierzenie czasu dzięki integracjom – Zobacz aplikacje do mierzenia czasu
-Ponad 100 darmowych integracji z Twoimi ulubionymi aplikacjami – Dowiedz się więcej

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu
Licencja: bezpłatny z ograniczeniami (freemium)

Portable /.zip – online/: jeśli chcecie mieć ten program w wersji przenośnej wykorzystajcie Web2Desk. Web2Desk to narzędzie, które tworzy aplikacje komputerowe dla Twoich ulubionych witryn internetowych za pomocą jednego kliknięcia. Niezależnie od platformy (macOS, Linux, Windows) i jest za darmo! Pobierz aplikacje np. dla kanałów YouTube, mediów społecznościowych czy ulubionych witryn muzycznych. Na stronie wpisujemy adres URL witryny, nazwę aplikacji i wybieramy ikonę. Wpisujemy adres e-mail, na który ma być wysłana aplikacja (możemy ją pobrać bezpośrednio ze strony). Zaznaczamy też, jaki nas interesuje system komputerowy. Ostatnią czynnością jest kliknięcie „Utwórz aplikację komputerową (Create Desktop App)”.
Strona jest tylko w języku angielskim, a Web2Desk tylko do użytku osobistego (do użytku biznesowego używaj Web2Desk Business).

Languages: Chinese (Traditional), English, French, German, Italian, Japanese, Korean, Nederlands, Polish, Portuguese, Russian, Spanish, Swedish.

You may also like...