FamilySearch 2024 online

FamilySearch

FamilySearch to międzynarodowa organizacja non-profit, której celem jest niesienie pomocy wszystkim ludziom w odkrywaniu historii ich rodzin. Utwórz historię swojej rodziny poprzez poznanie informacji o osobach, które żyły przed tobą. Na portalu jest ponad miliard unikalnych profili i liczba ta stale rośnie. Zobacz, jakie informacje inne osoby wprowadziły o Twoich przodkach. Historia Twojej rodziny to Twoja historia.

Kościół Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich udostępnia stronę FamilySearch bezpłatnie wszystkim, bez względu na tradycje, kulturę czy przynależność religijną. Zasoby te pomagają milionom ludzi z całego świata w odkrywaniu ich dziedzictwa i łączeniu członków rodziny. Pomaga ludziom w odkrywaniu historii ich rodzin poprzez stronę internetową, aplikacje mobilne i osobistą pomoc w jednym z ponad 5000 lokalnych centrów historii rodziny. Celem portalu jest zachowanie ważnych zapisów rodzinnych i bezpłatne udostępnianie ich on-line. Działania prowadzi na całym świecie, współpracując z ponad 10 000 organizacji z ponad 100 krajów.

Cechy FamilySearch:
  • Drzewo genealogiczne — przeglądaj, dodawaj i edytuj informacje o swoich przodkach. Wzbogać swoje drzewo poprzez dodawanie zdjęć, historii i dokumentów.
  • Zadania — zobacz dokumenty historyczne, których przodków znajdują się już na FamilySearch i czerp pomysły dotyczące tego, co możesz dalej robić.
  • Szukanie dokumentów historycznych — szukaj przodków w miliardach zapisów znajdujących się na stronie FamilySearch.org, by poznać więcej szczegółów dotyczących historii twojej rodziny.
  • Moi krewni — sprawdź, czy jesteś spokrewniony z innymi użytkownikami, którzy są także zalogowani w aplikacji. To są ciekawe zajęcia, które możecie zrobić na następnym spotkaniu, imprezie czy wydarzeniu rodzinnym.
  • Zaznacz informacje o przodkach na mapie — poznawaj swoje dziedzictwo za pomocą map, na których pokazane jest, gdzie miały miejsce kluczowe wydarzenia w życiu twoich przodków.
  • Wiadomości — komunikuj się i współpracuj z innymi użytkownikami korzystającymi z tej aplikacji.

UWAGA: informacje dotyczące osób zmarłych, które umieszczasz w aplikacji, są od razu ogólnodostępne. Sprawdź zasady dotyczące ochrony danych osobowych, aby uzyskać więcej szczegółów.

Pomoc i nauka

Działa w systemach: wieloplatformowa
Dostęp do Internetu + rejestracja
Licencja: bezpłatna (freeware)

Drzewo genealogiczne – w pełni funkcjonalna aplikacja genealogiczna, dzięki której można dodawać informacje, edytować je i udostępniać historię twojej rodziny. Korzystaj z podpowiedzi do zapisu, aby rozwijać gałęzie twojego drzewa genealogicznego. Sprawdź, jak jesteś spokrewniony z innymi użytkownikami. Dowiedz się więcej o swoim dziedzictwie dzięki ciekawym zajęciom.

Wspomnienia – cyfrowy album do wklejania, który przynosi radość waszej rodzinie teraz i w przyszłości. Uchwyć ważne wydarzenia rodzinne wtedy, gdy się dzieją. Użyj telefonu, aby zachować zdjęcia lub dokumenty. Nagraj historie audio opowiadane przez starsze pokolenia.

Android – Zaangażuj się

Zaangażuj się – to świetny sposób na to, aby historyczne zapisy można było przeszukiwać on-line za darmo. Pomóż ludziom w znalezieniu informacji o ich przodkach on-line. W prosty sposób odwdzięcz się społeczności genealogicznej. Wykorzystaj swój wolny czas w znaczący sposób.

Languages: Polish + 40.

You may also like...