iZito 2022 online

iZito

iZito to holenderska (Visymo Universal Search Group) metawyszukiwarka, która pozwala na szukanie wielu rodzajów informacji z wielu źródeł generując optymalne wyniki. Pojedyncze zapytanie pozwoli uzyskać dostęp do stron internetowych, filmów, wiadomości, produktów i wyników z Wikipedii. Pozwala to uzyskać jaśniejszy i pełniejszy obraz tego, co sieć internetowa ma do zaoferowania. Jedno zapytanie pozwala uzyskać odpowiedzi w największych źródłach wyszukiwania na świecie i uzyskać więcej wyników wyższej jakości. Wyszukiwanie z: Yahoo, Microsoft Bing, YouTube, Wikipedia, Entireweb i inne.

Pojedyncza wyszukiwarka wyszukuje zazwyczaj jeden określony typ informacji. iZito dostarcza pełniejszych i dokładniejszych wyników wyszukiwania, składających się z różnego rodzaju informacji.

Możesz używać iZito na komputerze, ale także na tablecie lub smartfonie. Już niedługo będzie to jeszcze prostsze dzięki aplikacji, która jest obecnie rozwijana. iZito działa obecnie na całym świecie i działa w ponad 40 krajach z lokalną wersją tych usług.

Z iZito możesz wyszukiwać nie tylko na stronach internetowych, ale na wiele innych sposobów:
 • Wyszukaj obrazy
  iZito szuka najlepszych obrazów do Twojego wyszukiwania. Natychmiast zobaczysz również właściwości i pochodzenie pliku.
 • Szukaj filmów
  możesz wyszukiwać bezpośrednio w YouTube filmy, które najlepiej pasują do Twojego wyszukiwania.
 • Szukaj w Wikipedii
  największą encyklopedię online można przeszukiwać w całości za pomocą iZito.
 • Szukaj wiadomości
  będziemy Cię informować o aktualnych wiadomościach pasujących do Twojego wyszukiwania.
 • Szukaj produktów
  nie musisz już patrzeć na różne sklepy internetowe, mamy wszystkie produkty zebrane w jednym.

iZito szuka stron internetowych zawierających podane przez Ciebie słowa. Postaraj się wpisać swoje wyszukiwanie jak najdokładniej. Na przykład karp koi zamiast samego karpia. Co więcej, nie ma znaczenia, czy używasz wielkich czy małych liter, ponieważ obie dają te same wyniki.

Oto kilka dodatkowych wskazówek dotyczących wyszukiwania:
-Jeśli określisz wiele słów w polu wyszukiwania, początkowo przeszuka strony zawierające wszystkie te słowa. Następnie system wyszukuje strony, na których występuje, jak najwięcej możliwości określonych słów.
-Aby wyszukać dokładną frazę, umieść ją w cudzysłowie. Na przykład: „ludzie w potrzebie”.
Jeśli użyjesz znaku interpunkcyjnego (na przykład: ë, é, ê, è) w wyszukiwanym haśle, znalezione zostaną tylko słowa ze znakiem interpunkcyjnym. Jeśli nie użyjesz znaku interpunkcyjnego, wyszuka pasujące słowa z interpunkcją lub bez. Oznacza to, że możesz wyszukiwać słowa francuskie, niemieckie lub hiszpańskie, nawet jeśli masz klawiaturę obsługującą tylko język holenderski.

Aby wyszukać określone witryny lub informacje, możesz zawęzić wyszukiwanie. W ten sposób uzyskasz więcej przydatnych informacji. Poprzez https://www.izito.pl/adv/ możesz:
-określić, które słowa powinny i/lub nie powinny znajdować się na stronie internetowej
-przeszukuj na całym świecie lub tylko strony internetowe z Twojego kraju lub z innego kraju
-ograniczyć wyszukiwanie do stron internetowych w ramach danej witryny (domeny)
-określ maksymalną liczbę wyników wyszukiwania na stronie.

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages: English, Nederlands, Polish + 37.

You may also like...