Lucidchart 2022 online

Lucidchart

Lucidchart jest inteligentną aplikacją do tworzenia diagramów, która łączy zespoły w celu podejmowania lepszych decyzji i budowania przyszłości. Wizualizuj przepływ i transformację danych w procesach biznesowych, aby móc jasno określić, skąd pochodzą dane, dokąd zmierzają i jak są przechowywane. Możesz nawet dodawać dane na żywo do swoich diagramów, aby zobaczyć dokładny obraz swoich systemów.
Niezależnie od tego, jaki jest Twój cel, Lucidchart pozwoli Ci wizualizować złożone pomysły szybciej, jaśniej i bardziej zespołowo.
Możesz nawet importować i przeglądać pliki Microsoft Visio za pomocą tej aplikacji.

Lucidchart jest używany w ponad 180 krajach przez ponad 20 milionów użytkowników, w tym liderów biznesu chcących usprawnić przepływ procesów, specjalistów technicznych mapujących infrastrukturę sieciową oraz menedżerów osób, którzy muszą przeglądać schematy organizacyjne. Dziewięćdziesiąt dziewięć procent osób z listy Fortune 500 korzysta z Lucidchart, a wśród klientów znajdują się Google, GE, NBC Universal i Johnson & Johnson. Od założenia firmy z siedzibą w Utah w 2010 roku, otrzymała wiele nagród za swój produkt, biznes i kulturę pracy.

Cechy Lucidchart:
 • Stwórz wspólną wizję.
  Szybko zwizualizuj procesy, systemy i strukturę organizacyjną swojego zespołu. Inteligentne diagramy pozwalają Ci wizualizować złożone pomysły szybciej, jaśniej i bardziej zespołowo.
 • Zgromadź wszystkich wokół wspólnego celu — dosłownie.
  Wspólny język wizualny przyspiesza współpracę i poprawia komunikację. Gdy wszyscy współpracują w tej samej przestrzeni, możesz łatwiej osiągnąć i zachować wspólne spojrzenie. Lucidchart ułatwia angażowanie właściwych osób w podejmowanie właściwych decyzji.
 • Realizuj plany.
  Nawet najlepsze pomysły wymagają pomocy, aby mogły zostać zrealizowane. Lucidchart pozwala się skupić i dążyć do realizacji celu. Wprowadź w życie plany, które będą napędzać Twoją działalność.
 • Gotowy do pracy.
  Każdy zespół może skorzystać z narzędzia do tworzenia inteligentnych diagramów — Lucidchart zapewnia organizacjom bezpieczny i skalowalny sposób, aby to osiągnąć.
 • Zintegrowany z wiodącymi w branży aplikacjami.
  Komunikuj się w wizualny sposób i dbaj o wspólną wizje zespołów, korzystając z narzędzi, których już używasz. Łącz się z Google Workspace, Microsoft, Atlassian, Slack i innymi usługami.
 • Część pakietu do współpracy wizualnej.
  Lucidchart staje się jeszcze bardziej efektywny w połączeniu z Lucidspark, naszą wirtualną tablicą. Razem te produkty pomagają zespołom przewidzieć przyszłość — a następnie ją wykreować.
Popularne przypadki użycia Lucidchart:

Tworzenie mapy procesów biznesowych – Łatwo aktualizuj swoje diagramy, gdy zmieniają się Twoje procesy. Użyj intuicyjnych funkcji „przeciągnij i upuść”, aby szybko opracować mapę procesów biznesowych i wykryć braki w efektywności, dzięki czemu możesz zacząć wprowadzać niezbędne usprawnienia.

Obierzcie jeden cel w kontekście użytkowników – Poznaj wiele perspektyw na temat swoich działań, żeby podejmować najlepsze decyzje dla swoich użytkowników. Zwizualizuj swój obecny i przyszły status, aby Twój zespół mógł szybko ustalić najlepszą ścieżkę rozwoju.

Skaluj infrastrukturę chmury – Dowiedzcie się, jak wasze plany wpływają na istniejącą infrastrukturę. Osadź diagramy architektury chmury w Confluence jako punkt odniesienia dla Twoich zespołów. Połącz kształty z danymi i zastosuj reguły formatowania warunkowego, aby zobaczyć nieprawidłowości lub uzyskać informacje w czasie rzeczywistym.

Planuj i organizuj zespoły scrumowe – Dopasuj zespoły scrumowe do swojej strategii biznesowej. Zorganizuj zespoły według umiejętności, lokalizacji i kluczowych kompetencji, aby przypisać ludzi tam, gdzie będą mieli największy wpływ.

Twórz mapy przepływów danych – Wizualizuj przepływ i transformację danych w procesach biznesowych, aby móc jasno określić, skąd pochodzą dane, dokąd zmierzają i jak są przechowywane. Możesz nawet dodawać dane na żywo do swoich diagramów, aby zobaczyć dokładny obraz swoich systemów.

Lucidchart oferuje następujące plany: darmowy, indywidualny, zespół, przedsiębiorstwo

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu + rejestracja
Licencja: bezpłatny z ograniczeniami (freemium)

Languages online: English, French, German, Italian, Nederlands, Japanese, Korean, Polish, Portuguese, Russian, Spanish, Swedish.

You may also like...