RogueKiller Anti Malware 15.5.3.0 portable

RogueKiller

RogueKiller Anti Malware jest przeznaczony do analizy, wykrywania, zatrzymywania i usuwania różnych infekcji. Wyeliminuje z naszego komputera rootkity, nieautoryzowane oprogramowanie, spyware, adware, programy PuP, trojany, robaki, ukryte procesy, złośliwe wpisy autostartu, wpisy hosta, etc. Umożliwia również naprawienie głównego sektora startowego (MBR) oraz skrótów do programów i plików.

Podczas operacji skanowania można sprawdzić różne statystyki, takie jak etap skanowania, postępu transferu, czas czy liczba wykrytych elementów. Więcej szczegółów na temat zidentyfikowanych obiektów może być sprawdzane w osobnym oknie. Mogą być one przesyłane do kwarantanny, gdzie później można je zbadać i zdecydować, czy chcemy zachować lub trwale je usunąć. Raporty będą wygenerowane automatycznie kiedy program zakończy pracę.

 UWAŻAJCIE CO KASUJECIE ! Jeśli mamy trudności w rozpoznawaniu infekcji po skanowaniu warto odwiedzić forum Adlice Software lub wysłać dziennik skanowania na to forum. Program uruchamiamy na prawach administratora.

Funkcje RogueKiller Anti Malware:
  • Usuwanie wirusów
    Dzięki potężnemu silnikowi opartemu na heurystyce jest w stanie znaleźć znane i nieznane złośliwe oprogramowanie, niezależnie od tego, czy już zainfekowało Twój komputer, czy też uniemożliwić jego skonfigurowanie. Oprogramowanie zawiera wbudowany silnik sztucznej inteligencji i sygnatur w chmurze, aby znaleźć jeszcze więcej złośliwego oprogramowania, od adware i wirusów po rootkity.
  • Zabezpieczenie przed złośliwym oprogramowaniem
    Wersja Premium zawiera najnowocześniejszą ochronę przed złośliwym oprogramowaniem. Skaner działający w czasie rzeczywistym, to modułowy silnik wyposażony w najnowocześniejsze technologie, które są w stanie rozpoznać każdy rodzaj złośliwego oprogramowania. Nie pozwól instalować się złośliwemu oprogramowaniu, zatrzymaj je, zanim zrobią szkodliwe działania!
  • Ochrona dokumentów
    Wersja Premium pozwala chronić ważne dokumenty przed korupcją oraz kradzieżą. Wraz z rosnącym zagrożeniem ransomware bardzo ważne jest, aby zabezpieczyć swoje dokumenty. Nie bądź kolejną ofiarą tysiąca dolarów okupu, włącz ochronę przed złośliwym oprogramowaniem RogueKiller Anti Malware!

Jeżeli program jest zablokowany i nie da się uruchomić (a podejrzewamy, że to przez infekcję złośliwym oprogramowaniem), próbujemy zmienić jego nazwę na „winlogon.exe” lub zmienić rozszerzenie pliku z rozszerzenia .exe do .com (np. RogueKiller.com) – wskazówka pochodzi z oficjalnego podręcznika programu.

Niektóre ustawienia nie są dostępne w wersji darmowej / przenośnej (portable).

Programu nie musimy instalować w systemie, wystarczy pobrać plik wykonywalny i uruchomić go. W przypadku korzystania z systemu Windows 7 lub 8 filtr SmartScreen może uniemożliwić otwarcie tej aplikacji. Jeśli tak, wybieramy w oknie, które się pojawi, opcje „Więcej informacji”, a następnie klikamy przycisk „Uruchom mimo to”.

Plany RogueKiller Anti Malware:
Free (bezpłatny): skanuj i usuwaj złośliwe oprogramowanie, ochrona przed rootkitami, tylko do użytku osobistego, wsparcie na forum.
Premium (13 USD/rok): skanuj i usuwaj złośliwe oprogramowanie, ochrona przed rootkitami, zabezpieczenie przed złośliwym oprogramowaniem, ochrona przed ransomware, dozwolone użycie korporacyjne, wsparcie mailowe.
Technician (32 USD/rok): wszystkie funkcje premium, przenośna konfiguracja i licencja, nieograniczona ilość komputerów, oprogramowanie ze skryptami, wsparcie mailowe.

Działa w systemach: Windows 10/11 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (freemium)

Languages: Arabic, Chinese, English, French, German, Italian, Japanese, Nederlands, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Spanish, Turkish + 1.

You may also like...