WinExit 1.0 portable

WinExit

WinExit to mały program, który umożliwia wyłączenie, ponowne uruchomienie, uśpienie i hibernację komputera w określonym czasie.

Aplikacja jest dziełem polskiego programisty Jacka Pazery, którego wiele programów jest już na stronie Portable info PL. Wielkie podziękowania dla autora.

Program WinExit jest przenośny, nie korzysta z rejestru systemowego, a wszystkie ustawienia są zapisywane w jednym pliku INI znajdującym się w katalogu z plikiem wykonywalnym.

Najważniejsze cechy WinExit:
  • możliwość wykonania wybranej akcji (wyłączenie, restart, uśpienie, hibernacja, blokada, wylogowanie) w określonym dniu i godzinie lub po określonym czasie
  • wyświetlanie powiadomienia 30 sekund przed wykonaniem zaplanowanej akcji
  • opcjonalnie blokowanie wybudzania komputera dla działań wstrzymania i hibernacji. Jednak niektóre zadania systemowe mogą obudzić komputer. Aby zmniejszyć prawdopodobieństwo wybudzenia komputera przez inne procesy, uruchom program, jako administrator
  • program jest przenośny, nie korzysta z rejestru systemowego, a wszystkie ustawienia są zapisywane w jednym pliku INI znajdującym się w katalogu z plikiem wykonywalnym. Plik wykonywalny programu (WinExit.exe) można skopiować na dysk zewnętrzny i używać na innym komputerze bez żadnej instalacji.
  • wbudowany mechanizm obsługi wielu języków oparty na plikach INI z kodowaniem UTF-8. Do pisania kolejnych wersji językowych wystarczy zwykły edytor tekstu, np. systemowy Notatnik
  • ten program jest całkowicie darmowy. Możesz go używać bez żadnych ograniczeń, także w celach komercyjnych. Nie ma żadnych ograniczeń, adware, spyware.

Aplikacja WinExit jest dystrybuowana w formie archiwum i nie wymaga specjalnego procesu dezinstalacji. Aby go odinstalować, po prostu usuń pliki wcześniej rozpakowane z archiwum.

Jeśli korzystasz z moich programów, uważasz, że są one przydatne i chciałbyś mnie wspomóc finansowo, możesz przesłać niewielką sumę na moje konto w mBanku lub za pośrednictwem serwisu PayPal.
Pamiętaj, że wszystkie programy publikowane na tej stronie są darmowe i możesz z nich korzystać bez żadnych opłat.
Twoja pomoc finansowa jest tylko gestem dobrej woli w stronę autora i nie jest wymagana – Jacek Pazera

Działa w systemie: Windows XP/Vista/7/8/10
Licencja: bezpłatny do użytku prywatnego i komercyjnego (freeware for private and commercial use)

Languages: Chinese (Simplified), English, German, Greek, Italian, Japanese, Polish, Slovenian, Spanish.

You may also like...