Glary Undelete to darmowe i łatwe w użyciu narzędzie do odzyskiwania skasowanych danych poprzez błędy, awarie sprzętu lub wirusy. Odzyskuje wszystkie znane formaty plików (nawet uszkodzone i zainfekowane) z dysku twardego komputera, pamięci USB, karty pamięci, zewnętrznego dysku twardego i innych nośników wymiennych.
Glary Undelete obsługuje wiele systemów plików – FAT, NTFS, NTFS + EFS. Co więcej, jest w stanie odzyskać pliki, które są skompresowane, rozdrobnione lub nawet zaszyfrowane w systemie plików NTFS.
Wykonuje automatyczne sortowanie według nazwy, rozmiaru i daty utworzenia każdego pliku. Tak więc, gdy użytkownik naciśnie przycisk wyszukiwania, znalezione elementy są wyświetlane w interfejsie podając odpowiednie informacje.

Główne cechy programu:
-obsługuje systemy plików: FAT, NTFS, NTFS + EFS
-odzyskuje skompresowane, pofragmentowane i zaszyfrowane w systemie plików NTFS
-odzyskuje pliki z urządzeń przenośnych
-filtruje według nazwy pliku, daty, rozmiaru, części nazwy, stanu odzyskiwania
-analizuje możliwość odzyskiwania.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Info
Aby uruchomić program w wersji portable klikamy FileUndelete.exe
Pobierz ( 3,04 MB / 13,7 MB )
Wersja instalacyjna: pobierz
Języki / Languages:
Zrzuty ekrany / Screenshots
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/10/Glary_Undelete_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/10/Glary_Undelete_icon256-150x150.pngzbymalBezpieczeństwoGlary Undelete,Glary Undelete portable,odzyskiwanie,odzyskiwanie plików
Glary Undelete to darmowe i łatwe w użyciu narzędzie do odzyskiwania skasowanych danych poprzez błędy, awarie sprzętu lub wirusy. Odzyskuje wszystkie znane formaty plików (nawet uszkodzone i zainfekowane) z dysku twardego komputera, pamięci USB, karty pamięci, zewnętrznego dysku twardego i innych nośników wymiennych. Glary Undelete obsługuje wiele systemów plików -...