IconsExtract – mały programik, który skanuje pliki i foldery w komputerze, aby znaleźć ikony i kursory przechowywane w plikach EXE, DLL, OCX, CPL, oraz w innych typach plików.

Można zapisać wyodrębnione pliki do formatu ikon (ICO) lub plików kursorów (CUR) .

Program może wyodrębnić ikony z 32-bitowego plików wykonywalnych. Nie można wyodrębnić ikon z 16-bitowych plików.

To narzędzie jest samodzielnym plikiem wykonywalnym, a to nie wymaga żadnego procesu instalacji lub dodatkowych bibliotek DLL. Wystarczy uruchomić plik wykonywalny (iconsext.exe) i zacząć go używać.

Info
Aby wykonać spolszczenie programu IconsExtract pobieramy plik iconsext_lng.ini i wrzucamy do folderu z programem.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz ( 33,8 KB / 64,0 KB ) Pobierz /.paf/

Plik językowy dla wersji „.paf” wrzucamy do folderu z programem: IconsExtractPortable > App > IconsExtract.

Spolszczenie
Wersja instalacyjna: pobierz
/inne / others/: Brazilian Portuguese, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Danish, Dutch, English, Finnish, French, Galician, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Italian, Japanese, Norwegian, Polish, Portuguese, Russian, Slovak, Spanish, Swedish, Taiwanese, Thai, Turkish, Valencian.
Zrzuty ekrany / Screenshots

IconsExtract_1 IconsExtract_2

 

 

 

http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2010/09/IconsExtract_icon-NirSoft.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2010/09/IconsExtract_icon-NirSoft-150x150.pngzbymalIkony i kursoryPAFCPL,CUR,DLL,EXE,ICO,IconsExtract,IconsExtract portable,Ikony,OCX
IconsExtract - mały programik, który skanuje pliki i foldery w komputerze, aby znaleźć ikony i kursory przechowywane w plikach EXE, DLL, OCX, CPL, oraz w innych typach plików. Można zapisać wyodrębnione pliki do formatu ikon (ICO) lub plików kursorów (CUR) . Program może wyodrębnić ikony z 32-bitowego plików wykonywalnych. Nie można...