EDIT.org 2022 online

EDIT.org

EDIT.org to strona i zarazem narzędzie online używane przez tysiące firm. Edytowalne projekty, które można dostosować do potrzeb Twojej organizacji. Możesz tworzyć projekty, które wyglądają tak, jakbyś miał w swoim zespole grafika. Znajdź inspirację, której potrzebujesz, aby w ciągu kilku minut stworzyć komunikatywne elementy dla swojej firmy z edytowalnych szablonów online.
EDIT.org to edytor online z ponad 20.000 różnych szablonów do tworzenia najlepszych plakatów, banerów, postów w mediach społecznościowych i różnego rodzaju reklam, bardzo łatwy w użyciu i całkowicie konfigurowalny.

Dzięki pełnej miesięcznej subskrypcji Premium możesz łatwo uzyskać dostęp do 20 000 dodatkowych szablonów z ekskluzywnymi projektami bez dodatkowych opłat. Biorąc również pod uwagę dostępne standardowe szablony, w sumie istnieje 40 000 możliwych projektów. Co więcej, możesz również cieszyć się szerszą gamą stylów tekstu, większą pojemnością pamięci (5 GB zamiast 100 MB) i markowymi pakietami dla swojej firmy.

Co oferuje EDIT.org:
 • Projektuj z dowolnego urządzenia
  Za pomocą EDIT.org możesz tworzyć i pobierać projekty w dowolnym momencie i z dowolnego urządzenia, niezależnie od tego, czy jest to laptop, komputer biurowy, tablet czy smartfon.
 • Miliony obrazów wolnych od praw autorskich za darmo
  Dzięki EDIT.org będziesz mieć dostęp do wielu różnych bezpłatnych, niechronionych prawem autorskim obrazów, które możesz łatwo uwzględnić w swoich projektach. Jedyny edytor na świecie, który oferuje wszystkie swoje obrazy za darmo.
 • Wiele szablonów i zasobów do projektowania online
  Możesz pobrać obraz w różnych formatach (JPG, PNG lub PDF) i wybrać wymaganą jakość pobierania, niezależnie od tego, czy chodzi o udostępnianie w mediach społecznościowych, czy drukowanie. Każdy projekt na EDIT.org jest całkowicie darmowy. Oprócz tego wybraliśmy najlepsze witryny ze zdjęciami, które nie są chronione prawami autorskimi.
 • Podział na kategorie (klikając na każdą z osobna uzyskacie dokładne informacje)
  Oferta: Ulotki ; Wizytówki ; Banery ; Miniatury na Youtube ; Sztuka na kanale YouTube ; Posty na Facebooku ; Logo ; Faktury ; Media społecznościowe ; Posty na Instagramie ; Okładki ; Relacje na Instagramie ; CV ; Posty na Twitterze ; Zdjęcia w tle ; Tapety na telefon ; Nagłówki na Twitterze ; Strony tytułowe ; Losy na loterię ; Posty na Linkedin ; Okładki albumów ; Okładki książek ; Dyplomy ; Edytuj Oznakowanie Cyfrowe, szablony telewizyjne ; Okładki podcastów ; Nagłówek firmowy ; Infografika ; Planery tygodniowe ; Bilety na wydarzenia ; Codzienne planery ; Plakaty ; Banery Twitcha ; Budżety ; Planery miesięczne ; Etykiety ; Karty indentyfikacyjne ; Ankiety ; Tapety organizatora pulpitu ; Wirtualne tła wideo ; Zakładki ; Karty kontrolne ; Scenorysy ; Plakaty filmowe ; Protokół spotkania ; Podpisy e-mail ; Nagłówki e-mail ; Raporty.

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu + rejestracja
Licencja: bezpłatny z ograniczeniami (freemium)

Languages: Catalan, English, French, German, Italian, Polish, Portuguese, Spanish.

You may also like...