F‑Secure Online Scanner 8.8.5.0 portable

F‑Secure Online Scanner

F‑Secure Online Scanner skanuje komputer w poszukiwaniu szkodliwych obiektów, usuwa wirusy i złośliwe oprogramowanie. Natychmiast wykrywa najnowsze zagrożenia dla komputerów stacjonarnych i przenośnych z systemem Windows. Program nie wymaga instalacji.

Szkodliwe obiekty (złośliwe i szpiegujące oprogramowanie, wirusy oraz konie trojańskie) mogą negatywnie wpływać na wydajność urządzenia i połączenia internetowego, zmniejszając ich użyteczność. Stanowią też ryzyko dla prywatności użytkownika. Poufne dane, takie jak hasła, mogą zostać wykradzione, umożliwiając przestępcom dostęp do internetowych kont bankowych, usług społecznościowych i innych danych osobistych.

Oprogramowanie F‑Secure Online Scanner ułatwia pozbywanie się wirusów i oprogramowania szpiegującego, które mogą być przyczyną problemów, i działa nawet wtedy, gdy na komputerze jest zainstalowane inne rozwiązanie zabezpieczające. Oprogramowanie F‑Secure Online Scanner jest proste w obsłudze — wystarczy kilka kliknięć, aby je pobrać i uruchomić. A po zakończeniu działania nie zostaje po nim ślad na komputerze.

Program do działania wymaga połączenia z Internetem.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages: Brazilian Portuguese, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Danish, Dutch, English, Finnish, French, French (Canadien), German, Greek, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Norwegian, Polish, Romanian, Russian, Slovenian, Spanish, Spanish (Latinoamérica), Swedish, Turkish.

You may also like...