F‑Secure Online Scanner skanuje komputer w poszukiwaniu szkodliwych obiektów, usuwa wirusy i złośliwe oprogramowanie. Natychmiast wykrywa najnowsze zagrożenia dla komputerów stacjonarnych i przenośnych z systemem Windows. Program nie wymaga instalacji.

Szkodliwe obiekty (złośliwe i szpiegujące oprogramowanie, wirusy oraz konie trojańskie) mogą negatywnie wpływać na wydajność urządzenia i połączenia internetowego, zmniejszając ich użyteczność. Stanowią też ryzyko dla prywatności użytkownika. Poufne dane, takie jak hasła, mogą zostać wykradzione, umożliwiając przestępcom dostęp do internetowych kont bankowych, usług społecznościowych i innych danych osobistych.

Oprogramowanie F‑Secure Online Scanner ułatwia pozbywanie się wirusów i oprogramowania szpiegującego, które mogą być przyczyną problemów, i działa nawet wtedy, gdy na komputerze jest zainstalowane inne rozwiązanie zabezpieczające. Oprogramowanie F‑Secure Online Scanner jest proste w obsłudze — wystarczy kilka kliknięć, aby je pobrać i uruchomić. A po zakończeniu działania nie zostaje po nim ślad na komputerze.

Info
Program do działania wymaga połączenia z Internetem.
Działa w systemach: Windows XP (Service Pack 3), Vista (Service Pack 2), 7,8 (wszystkie wersje)
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz (7,7 MB)
Brak wersji instalacyjnej

Języki / Languages: Brazilian Portuguese, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Danish, Dutch, English, Finnish, French, French (Canadien), German, Greek, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Norwegian, Polish, Romanian, Russian, Slovenian, Spanish, Spanish (Latinoamérica), Swedish, Turkish.

F-SecureOnline_Scanner_1 F-SecureOnline_Scanner_2 F-SecureOnline_Scanner_3

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/11/F-Secure_Online_Scanner_icon256_new.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/11/F-Secure_Online_Scanner_icon256_new-150x150.pngzbymalBezpieczeństwoF‑Secure Online Scanner,F‑Secure Online Scanner portable,Skaner,wirusy,złośliwe oprogramowanie
F‑Secure Online Scanner skanuje komputer w poszukiwaniu szkodliwych obiektów, usuwa wirusy i złośliwe oprogramowanie. Natychmiast wykrywa najnowsze zagrożenia dla komputerów stacjonarnych i przenośnych z systemem Windows. Program nie wymaga instalacji. Szkodliwe obiekty (złośliwe i szpiegujące oprogramowanie, wirusy oraz konie trojańskie) mogą negatywnie wpływać na wydajność urządzenia i połączenia internetowego, zmniejszając...