PWGen 2.9.0 portable

6 komentarzy

 1. radix pisze:

  Zaledwie wysłałem swój wpis z adresem zdjęcia ekranu, natychmiast zauważyłem, że również w punkcie 1 pierwotnego wpisu brakuje znaków “większy” i “mniejszy”. Wydaje się, że wszystko jasne, to html eliminuje te znaki, jako błędne (a przy okazji wszystko, co jest zawarte pomiędzy nimi).

 2. radix pisze:

  A to ciekawe, bo mój monitor pokazuje co innego. Na adres http://www.mediafire.com/i/?pndrdywqtwhwbi9 wysłałem zdjęcie ekranu, na którym czerwonym kolorem zaznaczyłem miejsca brakującego tekstu.

  Swoją drogą sugerowałbym podanie jakieś adresu mailowego, gdzie można by się “normalnie” kontaktować. Tak jak w tym przypadku trzeba używać pośrednictwa hostingu żeby przesłać zdjęcie.

 3. zbymal pisze:

  Wydaje mi się, że nic nie zostało uszczknięte z Twojego komentarza. Ciekawe jaką odpowiedź dostaniesz od autora.

 4. radix pisze:

  Ten formularz komentarzy gubi fragmenty tekstu (najwyraźniej nie lubi znaków “większy” i “mniejszy”, przez co mój wpis stracił sens.

 5. radix pisze:

  Według mnie i obecna i poprzednia wersja programu zawiera pewien błąd (przynajmniej niekonsekwencję).
  Jeśli:

  1. ustawi się w polu symboli np. taki zestaw: ~`!@#$%^&*()_+|-=[]{};’:”,./?ążśźęćń󳥯ŚŹĘĆŃÓŁ
  2. wybierze się opcję “użyj przynajmniej jednego symbolu”
  3. wybierze się się zestaw znaków, z których ma się składać hasło: ,

  to program w haśle umieszcza jeden z symboli, co powinno mieć miejsce tylko w przypadku wyboru w punkcie trzecim następującego zestawu:
  Innymi słowy mówiąc pkt 3 powinien automatycznie znosić pkty 1 i 2. Napisałem już o tym do autora programu i czekam na jego odpowiedź.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.