Yahoo Mail 2024 online

Yahoo Mail

Yahoo Mail (Yahoo! Mail) to bardzo dobrze oceniana aplikacja e-mail obsługująca skrzynki pocztowe takie jak Gmail, Microsoft Outlook, AOL, AT&T i Yahoo. Usługa, oferowana przez amerykańską firmę Yahoo, Inc., jest bezpłatna do użytku osobistego z opcjonalną miesięczną opłatą za dodatkowe funkcje. Yahoo łączy wiele zróżnicowanych marek cyfrowych i mobilnych o globalnym zasięgu, w tym: Yahoo News, Yahoo Finance, Yahoo Sports, AOL, TechCrunch i inne.
Niezależnie od tego, czy potrzebujesz schludnej skrzynki pocztowej, dodatkowych opcji personalizacji, czy skrzynki pocztowej, która automatycznie uporządkuje Twoje e-maile według kategorii ona ma wszystko, czego potrzebujesz.
Użytkownicy mogą uzyskać dostęp do swoich skrzynek pocztowych i zarządzać nimi za pomocą interfejsu poczty internetowej, dostępnego za pomocą standardowej przeglądarki internetowej.

Niektóre funkcje Yahoo Mail (Yahoo! Mail):
  • Anulowanie subskrypcji natrętnych promocji za pomocą jednego kliknięcia – nie musisz już wczytywać w poszukiwaniu zapisanych drobnym drukiem linków do anulowania subskrypcji na samym końcu długich e-maili. Uporządkowane są Twoje listy mailingowe i umieszczane w jednym miejscu. Teraz łatwiej anulujesz subskrypcję nachalnych newsletterów i ofert.
  • Ulepszona organizacja i nawigacja po skrzynce odbiorczej – jeszcze szybciej wyszukuj to, czego akurat potrzebujesz, za pomocą filtrów skrzynki odbiorczej, dzięki którym możesz porządkować maile według załączników, oznaczonych gwiazdką, nieprzeczytanych i innych kategorii. Zachowaj schludny wygląd skrzynki i pozbądź się śmieci dzięki możliwości usunięcia nawet 10 tysięcy e-maili naraz.
  • Połączenie innych kont – połącz swoje konta Gmail, AOL lub Microsoft i ciesz się dodatkowymi funkcjami. Skonfiguruj działania przypisane przesunięciu, zmieniaj dźwięki lub modyfikuj ulubione kolory.
  • Ułatwienia dostępu – oferuje szablony z wysokim kontrastem, dynamiczne zmienianie rozmiaru tekstu i zgodność z czytnikiem ekranu. Dodatkowo foldery w dolnej części skrzynki odbiorczej znaczenie ułatwiają nawigację użytkownikom.
  • Dostosuj swoje powiadomienia – wybierz, które powiadomienia są Ci naprawdę potrzebne i pożegnaj się z tymi, których nie potrzebujesz. W Yahoo Mail możesz włączyć alerty dotyczące e-maili od osób, rachunków i paragonów, ofert, podróży, przypomnień lub wiadomości ogólnych.
  • Bezpłatne 1000 GB miejsca.

Działa w systemach: wieloplatformowa
Dostęp do Internetu + rejestracja
Licencja: bezpłatna z ograniczeniami (freemium)

Languages: English, Polish + 25.

You may also like...