Aegisub uważany jest za bardzo dobry program do edytowania i tworzenia napisów do plików filmowych i piosenek karaoke. Jest aktualnie jednym z najbardziej zaawansowanych edytorów napisów SSA/ASS.

Pozwala na uzyskanie, oprócz tradycyjnego tekstu z czasami wyświetlania, wielu zaawansowanych efektów. Może dowolnie formatować tekst i nakładać na niego różne efekty. Niektóre cechy: autokorekta, edycja stylów, podświetlanie składni, praca z obrazem, wybór kolorów, przeliczanie rozdzielczości, pomocnik stylizowania, pomocnik tłumaczenia czy pomocnik stylizowania. Naszą pracę możemy śledzić bezpośrednio w oknie programu oglądając plik filmowy.

Info
Pobieramy spolszczenie i rozpakowujemy. W folderze programu Aegisub tworzymy nowy folder o nazwie locale i do niego wrzucamy  folder spolszczający pl.

Wersje portable PAF posiadaję wszystkie języki, również polski.

Program nie jest przetłumaczony w 100%.

Info
Do programu można pobrać słowniki, również polski (link poniżej).
Działa w systemach: Windows XP /32-bit/, Vista,7, 8 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (BSDL)
Pobierz (14,4 MB / 32,8 MB) /32-bit/ Pobierz /64-bit/ Spolszczenie Pobierz /.paf 32 i 64-bit ThApps/
Wersja instalacyjna: pobierz /32-bit/ ; pobierz /64-bit/

Słowniki / Dictionaries: link

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages:
Zrzuty ekrany / Screenshots
Aegisub_1 Aegisub_2 Aegisub_3
http://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/12/Aegisub_icon256.pnghttp://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/12/Aegisub_icon256-150x150.pngzbymalInne multimedialnePAFTworzenie i edycja filmów64-bit,Aegisub,Aegisub portable,Edytory tekstowe,Napisy,Video
Aegisub uważany jest za bardzo dobry program do edytowania i tworzenia napisów do plików filmowych i piosenek karaoke. Jest aktualnie jednym z najbardziej zaawansowanych edytorów napisów SSA/ASS. Pozwala na uzyskanie, oprócz tradycyjnego tekstu z czasami wyświetlania, wielu zaawansowanych efektów. Może dowolnie formatować tekst i nakładać na niego różne efekty. Niektóre...