Driver Talent 6.5.55 portable

Driver Talent

Driver Talent (poprzednio Drive The Life) to aplikacja, która automatycznie identyfikuje wszystkie sterowniki, znajdzie najnowsze aktualizacje w internecie i oferuje najnowsze wersje, aby zoptymalizować wykorzystanie komputera. Skanuje wszystkie zainstalowane sterowniki w celu wyświetlenia przestarzałych. Mogą być filtrowane według stanu, czyli stabilny lub najnowszy. Wyświetlana jest data, wersja i rozmiar najnowszych sterowników oraz, jeśli dostępne są różne wersje online, można wybrać preferowany.
Wersja płatna oferuje o wiele więcej opcji.

Cechy programu Driver Talent:

-skanuje, aby sprawdzić wszystkie problemy ze sterownikami (znajdź przestarzałe, brakujące, uszkodzone i niezgodne sterowniki
-pobiera sterowniki
-oferuje tryby automatycznego i ręcznego pobierania
-zapisuje sterowniki za pomocą jednego kliknięcia
-przywraca sterowniki sieciowe z kopii zapasowe
-odinstaluje sterowniki bez resztkowych plików
-zainstaluje sterowniki z pobranych plików
-wyświetli informacje o sprzęcie komputerowym
-dostosuje ustawienia.

Wersja płatna programu Driver Talent dodatkowo umożliwia:

-całkowicie zautomatyzowane pobieranie i instalację sterowników (wersja darmowa pobiera tylko sterowniki, a zainstalować musimy sami z katalogu pobierania)
-dostarcza najnowsze sterowniki, co bardzo poprawia wydajność urządzeń (wersja darmowa dostarcza stabilne sterowniki, które są niezbędne do działania urządzeń)
-oferuje deinstalację sterowników, co umożliwi usunięcie pozostałości po nich i uszkodzonych plików sterowników (wersja darmowa nie ma dostępu do tej funkcji)
-pozwala na dodawanie drukarek sieciowych (wersja darmowa nie ma dostępu do tej funkcji)
-pozwala na szybką naprawę problemów z urządzeniami peryferyjnymi (wersja darmowa nie ma dostępu do tej funkcji)
-szczegółowo naprawia wadliwe sterowniki co całkowicie rozwiązuje problemy z nimi (wersja darmowa nie ma dostępu do tej funkcji)
-umożliwia pobieranie sterowników zgodnie ze swoim profilem sprzętowym, co pozwoli zaoszczędzić czas na pobieranie sterowników po zmianie (wersja darmowa umożliwia wstępne skanowanie sterowników, ale nie można ich pobrać)
-umożliwia pobieranie sterowników do innego komputera, importując profil sprzętu, co jest szczególnie przydatne, gdy docelowy komputer nie ma połączenia z siecią (darmowa wersja umożliwia wstępne skanowanie sterowników, ale nie może ich pobrać
-zapewnia kontakt w czasie rzeczywistym i zdalne wsparcie techniczne (wersja darmowa nie ma dostępu do tej funkcji)
-umożliwia utworzenie punktu przywracania systemu (wersja darmowa nie ma dostępu do tej funkcji)
-umożliwia naprawę trudnych usterek komputera, takich jak czarny/niebieski ekran, brak dźwięku i inne (wersja darmowa nie ma dostępu do tej funkcji).

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages: Arabic, Armenian, Bulgarian, English, French, German, Greek, Japanese, Polish, Portuguese, Russian, Spanish, Turkish.

You may also like...