LibraryThing 2022 online

LibraryThing

LibraryThing to usługa online, która pomaga ludziom łatwo katalogować swoje książki. Dostęp do katalogu można uzyskać z dowolnego miejsca. Ponieważ wszyscy katalogują razem, LibraryThing łączy również ludzi z tymi samymi książkami, wymyśla sugestie, co czytać dalej i inne. Jakiego oprogramowania wymaga? Żadnego, jeśli możesz to przeczytać, możesz używać LibraryThing.

Niezależnie od tego, czy jesteś osobą fizyczną, czy organizacją, możesz bezpłatnie skatalogować dowolną liczbę książek. ‎Organizacje wszelkiego rodzaju – od kościołów po kancelarie prawne – używają LibraryThing do tworzenia katalogu online swoich książek. To łatwe, tanie i przyjemne rozwiązanie online.‎ ‎LibraryThing trafił za darmo do wszystkich w marcu 2020 r.

Założenie konta wymaga jedynie podania nazwy użytkownika i hasła. Zdecydowanie zachęcamy do połączenia adresu e-mail podczas rejestracji – jest to bardzo pomocne w przypadku, gdy kiedykolwiek zapomnisz hasła. Możesz także edytować swój profil, aby twoje konto było „prywatne”. Z prywatnym kontem nikt inny nie może zobaczyć, jakie masz książki.

LibraryThing oferuje potężne narzędzia do katalogowania i śledzenia książek, muzyki oraz filmów, z dostępem do Biblioteki Kongresu, sześciu krajowych witryn Amazon i ponad 2 200 bibliotek na całym świecie. Edytuj swoje informacje, wyszukuj i sortuj je, oznaczaj książki własnymi tematami i używaj różnych systemów klasyfikacji (w tym Biblioteki Kongresu, Dewey Decimal lub innych niestandardowych systemów), aby uporządkować swoją kolekcję.

To także świetna przestrzeń społecznościowa, często opisywana, jako „Facebook dla książek”. Możesz sprawdzić biblioteki innych osób, zobaczyć, czyja biblioteka jest najbardziej podobna do Twojej, zamienić sugestie dotyczące czytania i nie tylko.

LibraryThing łączy Cię z ludźmi, którzy czytają to co Ty. Społeczność liczy już ponad 2,500,000 miłośników książek.

Cechy LibraryThing:
  • Skataloguj twoje książki z Amazona i 4942 innych bibliotek
  • Możesz również skatalogować swoje filmy i muzykę
  • Znajdź nowe książki do przeczytania
  • Rozmawiaj o tym, co kochasz z innymi zaangażowanymi miłośnikami książek
  • Śledź i Wypożyczaj i śledź swoje książki
  • Zdobądź książkę z ponad 2000 przedpremierowych egzemplarzy udostępnianych każdego miesiąca
  • Dostęp w wielu językach.

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages: Catalan, Croatian, Czech, Danish, English, Estonian, Finnish, French, German, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Nederlands, Norwegian, Polish, Portuguese (Brazil), Portuguese (Portugal), Russian, Slovak, Spanish, Swedish, Turkish.

You may also like...