MakeMKV 1.17.7 Beta portable

MakeMKV

MakeMKV jest prostym narzędziem do konwersji plików wideo z płyt DVD, HD DVD, AVCHD i Blue-ray do formatu MKV. Format ten jest bardzo popularny i może być odtwarzany przez różne telewizory, odtwarzacze multimedialne jak również komputery. Program MakeMKV pozwala również na przekonwertowanie materiałów z zabezpieczonych płyt, bez potrzeby używania dodatkowej aplikacji usuwającej takie zabezpieczenia.
Format MKV (Matroska) przechowuje obraz lub dźwięk w jednym pliku, który może zawierać (obok ścieżek audio i wideo), między innymi napisy, menu (jak w DVD) itp.

Matroska umożliwia wsparcie dla bardzo wielu różnych kodeków, przesyłanie przez Internet (HTTP oraz RTP), szybkie przewijanie do wskazanego miejsca, duże zdolności odzyskiwania uszkodzonych danych, obsługę menu (analogiczne do tych na DVD), podział na rozdziały, wybieralne strumienie napisów i audio, załączanie plików (np. obrazki, pliki, napisy, czcionki) i inne.

Najważniejsze funkcje programu MakeMKV:

-odczytuje płyty DVD i Blue-ray
-odczytuje płyty Blu-ray zabezpieczone najnowszymi wersjami AACS i BD+
-zachowuje wszystkie ścieżki audio i video włączenie z HD audio
-zachowuje informacje o rozdziałach
-zachowuje wszystkie informacje z meta danych (język ścieżki, typ audio)
-szybka konwersja – konwertuje tak szybko, jak na to pozwala szybkość napędu
-nie wymaga żadnych dodatkowych programów do konwertowania i deszyfrowania
-dostępny jest dla systemów Windows, Mac OS X i Linux.
-funkcjonalność odtwarzania dysków DVD jest bezpłatna i będzie zawsze darmowa
-wszystkie funkcje (w tym odszyfrowywanie i przetwarzanie Blue-ray) są wolne w wersji BETA.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10 – 32 i 64-bit
Licencja: bezpłatny z ograniczeniami (freeware is time-limited)

LRepacks: aby zainstalować program lub uzyskać wersję portable należy uruchomić plik instalatora (.exe) i postępować zgodnie z jego instrukcjami.
Wersja przenośna to wersja programu, która przechowuje informacje o swojej pracy nie w rejestrze i różnych zakamarkach systemu, ale obok pliku wykonywalnego. Takie podejście jest wygodne, jeśli często ponownie instalujesz system lub chcesz używać programów na innych komputerach z dysku flash. Może być również przydatny do używania na komputerze w ramach konta z ograniczonymi uprawnieniami.
Przepakowane programy nie zawierają złośliwych modułów, oprogramowania reklamowego, wirusów itp.

Jeśli chodzi o licencję programu, to producent podaje: wszystkie cechy programu są bezpłatne w wersji BETA. Można zakupić pełny klucz aktywacyjny, jeśli lubimy ten program i chcemy pokazać swoje poparcie dla producenta, ale także można korzystać z tymczasowego klucza beta.
Obecny klucz beta można pobrać TU i jest on ważny do końca sierpnia 2024 roku:

T-NDgYjBUFx5ju1nKbVMthSGSURiL0kEAnjOXD3MudnHtk5OPhXzuSjWbPEKFeBDA7C1

Zaglądajcie na stronę, aby obserwować, czy pojawił się nowy klucz.
Info: gdy kończy się okres darmowego działania (jest to 60 dni), wystarczy reinstalacja, żeby mieć w pełni działający program.

Languages: Chinese, Danish, Dutch, English, French, German, Italian, Japanese, Norwegian, Persian, Polish, Portuguese (Brazil), Spanish, Swedish.

You may also like...