MakeMKV jest prostym narzędziem do konwersji plików wideo z płyt DVD, HD DVD, AVCHD i Blue-ray do formatu MKV. Format ten jest bardzo popularny i może być odtwarzany przez różne telewizory, odtwarzacze multimedialne jak również komputery. Program MakeMKV pozwala również na przekonwertowanie materiałów z zabezpieczonych płyt, bez potrzeby używania dodatkowej aplikacji usuwającej takie zabezpieczenia.
Format MKV (Matroska) przechowuje obraz lub dźwięk w jednym pliku, który może zawierać (obok ścieżek audio i wideo), między innymi napisy, menu (jak w DVD) itp.
Matroska umożliwia wsparcie dla bardzo wielu różnych kodeków, przesyłanie przez Internet (HTTP oraz RTP), szybkie przewijanie do wskazanego miejsca, duże zdolności odzyskiwania uszkodzonych danych, obsługę menu (analogiczne do tych na DVD), podział na rozdziały, wybieralne strumienie napisów i audio, załączanie plików (np. obrazki, pliki, napisy, czcionki) i inne.

Najważniejsze funkcje programu:
-odczytuje płyty DVD i Blue-ray
-odczytuje płyty Blu-ray zabezpieczone najnowszymi wersjami AACS i BD+
-zachowuje wszystkie ścieżki audio i video włączenie z HD audio
-zachowuje informacje o rozdziałach
-zachowuje wszystkie informacje z meta danych (język ścieżki, typ audio)
-szybka konwersja – konwertuje tak szybko, jak na to pozwala szybkość napędu
-nie wymaga żadnych dodatkowych programów do konwertowania i deszyfrowania
-dostępny jest dla systemów Windows, Mac OS X i Linux.
-funkcjonalność odtwarzania dysków DVD jest bezpłatna i będzie zawsze darmowa
-wszystkie funkcje (w tym odszyfrowywanie i przetwarzanie Blue-ray) są wolne w wersji BETA.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny z ograniczeniami (freeware is time-limited)
Pobierz (22,3 MB / 119 MB) /.zip/
Info
Jeśli chodzi o licencję programu, to producent podaje: wszystkie cechy programu są bezpłatne w wersji BETA. Można zakupić pełny klucz aktywacyjny, jeśli lubimy ten program i chcemy pokazać swoje poparcie dla producenta, ale także można korzystać z tymczasowego klucza beta.
Obecny klucz beta można pobrać TU i jest on ważny do końca września 2018 roku – klucz do v. 1.12.3:

T-aOOAOSdZWjJvlEAkqTMx@FmIUDQ9Uw5gNT2t0HYlnR3M7MpMj4EcvPPV3rImuagWuo

Zaglądajcie na tą stronę, aby obserwować, czy nie pojawił się nowy klucz.
Info: gdy kończy się okres darmowego działania (jest to 60 dni), wystarczy reinstalacja, żeby mieć w pełni działający program.

Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

Języki / Languages: Chinese, Danish, Dutch, English, French, German, Italian, Japanese, Norwegian, Persian, Polish, Portuguese (Brazil), Spanish, Swedish.

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/03/MakeMKV_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/03/MakeMKV_icon256-150x150.pngzbymalInne multimedialneKonwerteryAACS,BD+,MakeMKV,MakeMKV portable,Matroska,MKV,zabezpieczone płyty
MakeMKV jest prostym narzędziem do konwersji plików wideo z płyt DVD, HD DVD, AVCHD i Blue-ray do formatu MKV. Format ten jest bardzo popularny i może być odtwarzany przez różne telewizory, odtwarzacze multimedialne jak również komputery. Program MakeMKV pozwala również na przekonwertowanie materiałów z zabezpieczonych płyt, bez potrzeby używania...